SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kłucie pod lewą łopatka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4
Witam. Mam 16 lat. Od jakiegoś czasu co kilka tygodni miewam klujace bóle pod lewą łopatka. Ból nie trwa długo ale występuje przy poruszaniu się i ,,głębszym zlapaniu powietrza,, co to może być? Czy to.możliwe że może to być związane z sercem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 100 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3328
Wedlug mnie masz skurcze mięśni, powinien Ci je ktoś dobrze rozmasować. Jakiś masażysta/ Fizjoterapeuta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
Ja mam to samo, a wszystko zaczęło się od mocnego kaszlu, kataru i krwiplucia, nie mam pojęcia co to może być. I też mam 16 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Paula2512
Witam. Mam 16 lat. Od jakiegoś czasu co kilka tygodni miewam klujace bóle pod lewą łopatka. Ból nie trwa długo ale występuje przy poruszaniu się i ,,głębszym zlapaniu powietrza,, co to może być? Czy to.możliwe że może to być związane z sercem



Może być choćby blokada stawu międzykręgowego / żebrowo-kręgowego jak również problem mięśniowy, jak wspomiano wcześniej wskazana wizyta u fizjoterapeuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 390 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2911
BPL-G
Paula2512
Witam. Mam 16 lat. Od jakiegoś czasu co kilka tygodni miewam klujace bóle pod lewą łopatka. Ból nie trwa długo ale występuje przy poruszaniu się i ,,głębszym zlapaniu powietrza,, co to może być? Czy to.możliwe że może to być związane z sercem



Może być choćby blokada stawu międzykręgowego / żebrowo-kręgowego jak również problem mięśniowy, jak wspomiano wcześniej wskazana wizyta u fizjoterapeuty


może być to też problem z płucami, jak w moim przypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Może to być jeszcze kilka inna rzeczy , nie leczmy tu na forum ani nie stawiamy diagnozy dajemy raczej kierunek w którym pytający powinien iść , najbardziej prawdopodobny jest problem stawowy bądź mięśniowy i dlatego pierw powinien wybrać się do fizjoterapeuty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Uderzenie w kark

Następny temat

Wybielenie zęba jedynki po leczeniu kanałowym.

WHEY premium