SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

K*R*E*T*K*A + BIALKO, jak?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1367

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Cwiczylem ogolnie rok z przerwami.Mam 179 cm i 66 kg.Teraz cwicze od lutego, mialem tylko teraz przerwe maturalna okolo tygpdnia.Ale juz normalnie chodze 4 razy w tyg na silke.Bylem juz od tego tygodnia przerwy 2 razy.Chyba tego nie bede liczyl jako przerwy skoro tylko tydzien no ale lepiej sie was doradze.Wiec nigdy nic nie bralem , odzywek koksow nic.I kupilem CREATINE MONOHYDRATE OLIMPA w proszku 250g, i zamierzam to tego jakies bialko kupic, kolega mowil cos o jakims Hi teca czy cos, 900g?Wiec moje pytanie brzmi jakie bialko do tej kreatynki dorzucic, od kiedy zaczac juz to brac i jak to dawkowac.Prosilbym o konkretne odpowiedzi:) dzieki pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Tak na prawde to nie ma roznicy jakie bialko dokupisz (wpc, wpi, wph). Musisz zrozumiec ze odzywka np. bialkowa to nic innego jak jedzenie (np. piersi z kurczaka) w proszku i powinienes ja spozywac tylko wtedy gdy masz slaba dietke tzn. nie dostarczasz organizmowi wystarczajacej ilosci bialka z diety.
Jezeli masz wystarczajaco duzo bialka w diecie kupno odzywki bialkowej bedzie tylko wydatkiem pieniedzy (a zbyt duza ilosc bialka ma takze efekty uboczne np. zbytnie obciazenie watrobki:)
Pamietaj ze do "przerobienia" bialka na miesnie potrzebne sa jeszcze wegle :)
Najpierw pomysl o diecie a potem o ewentualnym uzupelnieniu czyli odzywkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Czorcia pierwszy SOG dla ciebie w tym dziale z pytaniami z kosmosu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie diety to ja zadnej niemam, jem bannany yogurty , kefiry itp, staram sie jesc co 3 godz itp ale to taka dieta nie systematyczna jem co mam pod reka :D takze chyba bialko do kretynki bylo by dobrym uzupelniem, tylko jak to dawkowac, rano, wieczorem tak prosto jakos niech ktos napisze jak moze. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 850 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7958
Kreatyne bierze na 30min przed treningiem i zaraz po treningu obficie popijajac woda w dni treningowe. W nietreningowe rano naczczo i wieczorem przed snem. Co do bialka to najwczesniej mozesz je brac jakies 30min po kreatynie, ktora zdazy sie juz wchlonac. Pozdrawiam

Bez masy nie ma klasy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i o to mi chodzilo dzieki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 42 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 304
pytam bo nie wiem.
czy od brania bialka+kreatyny mozna szybko i niekontrolowanie przytyc??
kraza historie o gosciach co szybko tak zrobili masa imieli klopoty zdrowotne np. z sercem.
licze na konstruktywne komentarze
pozdro

"jeśli nie uwierzysz w siebie nikt nie uwierzy w ciebie..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie białko będzie dla mnie najlepsze?

Następny temat

Jak spalic zbedny tluszcz?

WHEY premium