SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jungle girl burner vs. Hellburner for hers?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 75

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 31 dni Przeczytanych tematów 222
Witam! Chciałabym się zapytać, czy wiecie coś o tych dwóch spalaczach i który Waszym zdaniem jest lepszy( nietylko w rankingach,ale też wg opinii ludzi)?Obecnie kończę Synedrex (jak już go kupiłam, to przecież nie wyrzucę),ale planuje się przerzucić na coś lżejszego dla początkujących kobiet. Polecanego mi wcześniej redoxa hardcore boję się jednak zastosować, gdyż może nie zadziałać z tego, co czytałam, a opinie na jego temat też bywają różne. Kobieta 167/87/35.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14486 Napisanych postów 14021 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 328317
działa to przede wszystkim dieta, a spalacz to dodatek, przy Twoich wymiarach i stopniu zaawansowania to sama dieta na ten etap, ewentualnie kofeina przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8440 Napisanych postów 150787 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1191265
zamykam, juz mialas swoje dwa tematy, gdzie udzielilismy pelnych odp
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Suplementacja piłkarza amatora

FuckBaton