SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Judo, a wiek

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 194
Witam

Mam 15 lat i chcę się od przyszłego roku zapisać na judo. To znaczy, że wtedy bede miał 16 lat:D I tu pytanie do Was, czy to nie będzie za późno jak na rozpoczęcie treningu? Warto nadmienić, że trenowałem 6 lat Kung-fu.

Z góry dziękuję za odpowiedź
Adam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
Spokojnie, Misiekjudo. Kolega pinecone pisał serio. Naprawdę cieszy nas, że rosnie nam nowe, utalentowane pokolenie judo. Chłopcy, którzy nie boją się sięgac po medale. Tak trzymać, Misiek! Kto wie? Może za parę lat bedziesz sięgał po najwyższe laury na MP czy ME? Trzymamy kciuki!
Jako obiecujacy zawodnik możesz także wnieść cos konstruktywnego na nasze forum, i z tego też się cieszymy. Moze nawet bedziesz tu cenionym fachowcem od judo? Wszystko przed tobą!

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2005-11-30 14:37:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 477 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11381
Kung-fu to kicha (przeważnie). Na MA nigdy nie jest za późno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
zalezy co chcesz osiagnac przez treningi. Na olimpiadę raczej nie pojedziesz, ale cwiczyc mozesz z powodzeniem.
Jest o tym w podwieszonym poście.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1031
PIT - - moze pojdzie ;) Zwazywszy iz juz dlugo cos cwiczyl.

Gdybys mnie zaptal sie o olimpide.. to oczywcie moglbys mnie wysmiac.. mam ponad 2 razy wiecej lat niz On
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
dlatego napisałem "raczej"

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
...
Napisał(a)
Usunięty przez x-ray za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1652

Tak to już w życiu bywa.. raz pęka serce, raz prezerwatywa :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Ludzie ktorzy pytaja czy nie jest za pozno, to zazwyczaj osoby ktorzy chca cwiczyc ale nie bardzo chce im sie isc na trening, pytaja sie, czekaja na kilka wypowiedzi pokrzepiajacych ducha typu" o stary jeszcze mozesz byc za.***isty i wogole moze byc tip-top"," w " pol roku wycwiczysz tak ze pokonasz ryska z bloku naprzeciwko", " koles 3 lata i czarny pas jest Twoj". Pytania bez sensu, jak ktos chce cos cwiczyc to czemu poprsotu nie pojdzie na trening? Ja majac 15 lat poszedlem na TKD, chcialem cwiczyc, wierzylem ze cos jeszcze osiagnie i gowno mnie obchodzilo ze dzieciaki 5 lat mlodsze mialy jakies tam pasy.

Bierz jakies spodenki i koszulke i szoruj na trening. To czy jestes na cos za stary uslyszysz od zony w wieku 80 lat jak Ci sie amorow zachce.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
trzeba wziąść żonę o 60 lat młodszą

Pin, czemu się nie odzywasz na gg <zły, bardzo bardzo zły>

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
poza tym, 6 lat k-fu to duzy atut, bo to tak, jakbyś teraz po prostu uczył się nowych technik. masz obycie w walce, kondycję, rozciąg itp. w sumie, po prstu kon tynuujesz trening, po prostu teraz pod innym kątem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Wiek 28 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 81
Ja zaczełem od drugiej klasy podstawuwki i chodze już do czwartej. ja myśle że jak się zapiszesz to będziesz musiał długo ćwiczyć bo jak ja jestem na zawodach to w juniorach żadko spotykam biały pas, ale jeżeli jestes silny i gibki to masz większą szanse

KOCHAM MAŁE SYGNATURKI !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tak sie zaczyna?? :/

Następny temat

problem ze stójką - postawa....

WHEY premium