SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jon Jones kontra Francis Ngannou i Stipe Miocic w wadze ciężkiej?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3050 Napisanych postów 18497 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315712
Mimo wszystko szkoda tych rewanżów z Thiago Santosem i Dominickiem Reyesem oraz walki z Błachowiczem. Jones nie wygrał zbyt pewnie z Santosem i Reyesem i jest pewien niedosyt i niedopowiedzenie.
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 8965 Napisanych postów 46387 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365271
Jones sam stwierdził, że ucieka przed Janem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 434 Napisanych postów 2560 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34574
Zdecydowanei jestem za Jonesem w HW, jego walki w LHW juz nie generuja we mnie zadnych emocji Za to Jones-Miocic czy Jomnes-Ngannonu DEJMMMM ogladalbym w chvj
2

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3109 Napisanych postów 12285 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 138542
Na pewno otwiera to ciekawy rozdział w historii hw

"A harmless man is not a good man. A good man is a very, very dangerous man who has that under voluntary control"- Dr Jordan Peterson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 785 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 10013
Mnie by interesował rewanż z Reyesem i jeszcze walka z Israelem, ale poza tym średnio. Też jestem za Jonem w HW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3109 Napisanych postów 12285 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 138542
Izrael obsral zbroje

Szczekał szczekał a potem że potrzebuje kilka lat żeby się przygotować

"A harmless man is not a good man. A good man is a very, very dangerous man who has that under voluntary control"- Dr Jordan Peterson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3050 Napisanych postów 18497 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 315712

AP Images//Josh Hedges/Zuffa LLC/Getty

Stipe Miocic o szansach Jona Jonesa w wadze ciężkiej i potencjalnej walce z byłym mistrzem wagi półciężkiej

Mistrz wagi ciężkiej UFC Stipe Miocic podzielił się swoimi przemyśleniami na temat planowanego przejścia byłego mistrza wagi półciężkiej Jona Jonesa do najcięższej dywizji organizacji.

Jon Jones, wieloletni mistrz UFC w wadze półciężkiej, niedawno zrzekł się tytułu, planując przejście do dywizji ciężkiej i ostatecznie rzucił wyzwanie mistrzowi Stipe Miocicowi do walki o tytuł.

W ostatnim wywiadzie dla ESPN, Miocic podzielił się swoimi przemyśleniami na temat tego, jak umiejętności Jonesa przekładają się na kategorię ciężką.

Stipe Miocic
"On ma świetną technikę. To na pewno mu pomoże. On jest bardzo płynny w tym co robi. Ma świetny, strategiczny plan, jak walczyć. Połowa tej gry, to mieć dobry plan za każdym razem, gdy wchodzisz i walczysz."

Miocic wierzy, że Jones ma duże umiejętności i tzw. fight IQ, ale przypomina, że w wadze ciężkiej nawet najwspanialsi zawodnicy mogą zostać znokautowani jednym, dobrze umiejscowionym uderzeniem.

Stipe Miocic
"Słuchajcie, to duże chłopaki i mają na sobie małe rękawice. Wystarczy jeden cios. Nie obchodzi mnie, czy uderzysz mocno, czy nie, nadal możesz zostać znokautowany. Nie obchodzi mnie, kim jesteś."

Stipe Miocic walczył ostatnio na gali UFC 252, kiedy to bronił tytułu mistrza wagi ciężkiej, w decydującej trzeciej walce z odchodzącym na emeryturę byłym podwójnym mistrzem wagi półciężkiej i ciężkiej Danielem Cormierem. Miocic wygrał pojedynek przez jednogłośną decyzję. Na chwilę obecną nie wiadomo, z kim stoczy kolejną walkę, choć pretendentem numer jeden jest Francis Ngannou, ale niewykluczone, że Jones może wbić się w kolejkę.

Kiedy zapytano Miocica, z kim będzie teraz walczył, mistrz był obojętny w tej kwestii.

Stipe Miocic
"Będę walczył z każdym. Naprawdę, ja nie wyzywam ludzi do pojedynków. Przed kimkolwiek mnie zestawią, będę z nim walczył. To jest to, co robię. To jest to, na co się pisałem podpisując kontrakt. Czy to będzie on, czy Ngannou, czy ktokolwiek inny, jestem gotowy."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert

Joel Marklund/ZUMAPRESS.com // Jeff Bottari/Zuffa LLC

Dana White twierdzi, że Jon Jones w pełni zasługuje na natychmiastową walkę o tytuł wagi ciężkiej UFC

Prezydent UFC Dana White zaraz po ostatnim turnieju Dana White Contender Series otrzymał kolejne pytania dotyczące przejścia Jona Jonesa do dywizji ciężkiej oraz pierwszej walki.

Były już mistrz wagi półciężkiej, właściciel rekordowej serii 13 wygranych walk, niedawno zrzekł się swojego tytułu, aby przejść do dywizji ciężkiej. Jones okazywał niedawno swoją frustrację odmową renegocjacji kontraktu z UFC przy okazji zamiaru zmiany kategorii wagowej, ale wydaje się, że obie strony doszły do porozumienia.

Na pytanie, czy rozmawiał już z Jonesem o następnej walce, White odpowiedział:

Dana White
„Ostatnim razem, gdy rozmawiałem z Jonem Jonesem, powiedział, że zajmie mu trochę czasu, żeby się przygotować i załatwić kilka spraw. Kiedy pojawi się odpowiednia walka, zadzwoni do nas.”

Następnie reporter zapytał, czy Jones zechce poczekać i walczyć ze zwycięzcą pojedynku Stipe Miocic kontra Francis Ngannou, ale White podkreślił, że nie ma pojęcia. Jednak szef UFC powiedział bardzo ciekawą rzecz, gdy zapytano go, czy Jones zasługuje na natychmiastowy pojedynek o tytuł.

Dana White
„Oczywiście, realnie rzecz biorąc, Jon Jones jest niepokonany, nigdy nie został pokonany. (Steve) Mazzagati to facet, który nie był w tej grze od lat, nie chcę go dalej krytykować, ale Jon Jones jest niepokonany.”

Dana White mówił o jedynej przegranej Jonesa Jonesa w karierze, której doznał przez dyskwalifikację w walce z Mattem Hammillem w finale TUF Heavyweight w 2009 roku. Steve Mazzagati był sędzią tej walki i zdyskwalifikował Jonesa za uderzenia łokciami z góry na głowę przeciwnika.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on ESPN 9: Overeem vs. Harris

nutlove nowy