SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jon Jones kontra Francis Ngannou i Stipe Miocic w wadze ciężkiej?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3401 Napisanych postów 21281 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 328363

phonoteka.org

W związku z niedawnym aresztowaniem, Jon Jones ujawnił, że był molestowany w dzieciństwie: „Są rzeczy, z którymi muszę się uporać”

Jon Jones ujawnił, że był molestowany jako dziecko i są sprawy, z którymi musi sobie „poradzić” po niedawnym aresztowaniu za przemoc domową.

Były król wagi półciężkiej UFC Jon Jones (26-1 MMA), został aresztowany w zeszłym miesiącu pod zarzutem pobicia, przemocy domowej i uszkodzenia radiowozu.

Incydent miał miejsce zaledwie kilka godzin po tym, jak Jon Jones uczestniczył w ceremonii Hall of Fame, gdzie jego walka z Alexandrem Gustafssonem z 2013 roku została włączona do UFC HOF.

„Bones” zbiera właśnie żniwo swoich czynów w postaci wyrzucenia go z klubu Jackson-Wink MMA. W związku z tym, Jones szybko powrócił na media społecznościowe na łamach których przedstawił swoje stanowisko.

Jon Jones
„Uwielbiam to, jak ludzie wyobrażają sobie najgorszą możliwą sytuację w swoich głowach i czynią ją w jakiś sposób faktem. Nigdy nie uderzyłem mojej narzeczonej, a nasze córki zostały obudzone po naszej sprzeczce” – napisał Jones. „Moje córki nie widziały ani nie słyszały naszej kłótni. To naprawdę jedyna rzecz, na której zależy mi, aby ją wyjaśnić… poza tym, cieszę się, że mogę iść naprzód bez alkoholu. To pierwszy raz w moim życiu, kiedy jestem gotowy rzucić picie. Cieszę się, że mam wsparcie mojej narzeczonej, przyjaciół, rodziny i fanów.”

https://twitter.com/JonnyBones/status/1448402531458043905?s=20
https://twitter.com/JonnyBones/status/1448403055314030592?s=20

Jon Jones kontynuował i ujawnił przykre i wstrząsające momenty swojego życia, które doświadczył, w tym bycia molestowanym jako dziecko.

Jon Jones
„Moje życie nie zawsze było wspaniałe”, napisał w usuniętym już tweecie. „Bycie molestowanym jako dziecko, utrata rodzica i rodzeństwa przez chorobę w młodym wieku. To się ciągnie dalej i dalej człowieku. Są rzeczy, z którymi muszę sobie poradzić.”


Jon Jones znajduje się teraz w bardzo trudnej sytuacji, ponieważ musi przede wszystkim stoczyć walkę z samym sobą i ze swoimi demonami. Plany powrotu do Oktagonu UFC i debiut w wadze ciężkiej również stoją obecnie pod znakiem zapytania w związku z wyrzuceniem go z klubu Jackson-Wink MMA. Nie wiadomo czy również UFC nie zdecyduje się na wyciągnięcie jakichś konsekwencji względem Jonesa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3401 Napisanych postów 21281 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 328363

Ronald Martinez/Getty Images

Jon Jones nie poddaje się krytyce: "Nawet w najgorsze dni wciąż wygrywam"

Jon Jones nigdy nie krył się z wyrażaniem swoich opinii w mediach społecznościowych. Były mistrz wagi półciężkiej UFC został uwikłany w kolejne kontrowersje na początku tego miesiąca, po tym jak został aresztowany w Las Vegas. Następnie Jones został poinformowany, że nie może trenować w Jackson Wink MMA.

Te komplikacje nie powstrzymały Jonesa od pracy, a 34-latek wydaje się intensywnie pracować nad swoim ciałem i wagą, kontynuując swoją podróż w kierunku przejścia do wagi ciężkiej. Ale po zamieszczeniu na Instagramie wideo z treningu z ciężarami, jeden komentator "bsack1" napisał:

bsack1
"Walczysz tylko po to, żeby wygrać. Dziedzictwo pa pa."

https://www.instagram.com/tv/CVT6uDAJ4-u/

Pomimo starań doradcy Richarda Schaeffera, aby były mistrz nie wdawał się w dyskusje z ludźmi w mediach społecznościowych, Jones odpowiedział:

Jon Jones
"@bsack1 mam na myśli to, że zarabianie $5 milionów za każdym razem, gdy podejmuję się pracy nie jest tak naprawdę złe. Ale pewnie, rób cokolwiek sprawia, że poczujesz się lepiej. Ciesz się próbując kopać człowieka, gdy ten jest w dołku, ale nawet w moim najgorszym dniu wygrywam."
bsack1 nie jest jedynym, który otrzymał ostatnio szorstką odpowiedź od Jonesa na mediach społecznościowych. W zeszłym tygodniu reporterka Fansided, Amy Kaplan podzieliła się wiadomością, którą Jones jej wysłał. W wiadomości czytamy:

Jon Jones
"Po pierwsze dosłownie wyglądasz jak czarownica. Po drugie trzymaj moje dziewczyny z dala od swoich ust. Nie masz pojęcia, co jest dla nich normalne. Jesteś obrzydliwa, osądzając kogoś innego. OdP***ol się."

https://twitter.com/PhotoAmy33/status/1449048191647686660?s=20

Jones ma się stawić w sądzie 26 października. Nie ma on obecnie zaplanowanej walki w UFC, a wyrok rozprawy bez wątpienia wpłynie na to, kiedy może powrócić do Oktagonu, a właściwie "czy" powróci.

Po usłyszeniu wiadomości o aresztowaniu Jonesa w zeszłym miesiącu, prezydent UFC Dana White powiedział, że nie był zaskoczony.

W następstwie incydentu, Jones oznajmił, że alkohol był jedną z głównych przyczyn tego, że wpadł w kłopoty i przyrzekł, że przestanie pić. White skomentował później, że decyzja Jonesa jest "spóźniona o 10 lat".


Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2021-10-22 18:02:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC on ESPN 9: Overeem vs. Harris

nutloveb