SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jon Jones: Mogę Wam zagwarantować, że nie będzie trzeciej walki z Cormierem

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Stephen R. Sylvanie-USA TODAY Sports

Jon Jones: Mogę Wam zagwarantować, że nie będzie trzeciej walki z Cormierem

Mistrz wagi półciężkiej przecina spekulacje na temat możliwej trylogii.

Już w najbliższą sobotę Daniel Cormier (22-1 1 NC, 11-1 1 NC w UFC) stanie do kolejnej obrony pasa wagi ciężkiej podejmując Stipe Miocicia (18-3, 12-3 w UFC, #1 w rankingu UFC). Oczywiście przy tej okazji nie może zabraknąć głosów na temat potencjalnego, trzeciego starcia z obecnie dzierżącym pas wagi półciężkiej, Jonem Jonesem (25-1 1 NC, 19-1 1 NC w UFC).

Daniel Cormier
Muszę zdecydować czy chcę walczyć z Jonem Jonesem czy pozwolić mu dalej walczyć z gościami takimi jak Thiago Santos i Corey Anderson. Jeżeli on chce zarobić dużą kasę to musimy ze sobą zawalczyć.


Oba poprzednie starcia zakończyły się na korzyść Jonesa, na UFC 182 Jon wypunktował rywala a na UFC 214 znokautował go jednak wynik zmieniono na no contest z powody dopingowej wpadki.

Daniel Cormier
To są jedyne duże walki dla mnie. To będzie Stipe Miocic i jeśli jeszcze zawalczę to będzie to Jones. To nie będzie ktoś inny.


Odmienne zdanie ma Jones, który za pośrednictwem twittera zapowiedział, że trzeciej jego walki z Cormierem nie będzie.
https://twitter.com/JonnyBones/status/1161031552920219648

Jon Jones
Byłem mistrzem wagi półciężkiej przez niemal całą moją karierę, nigdy nie musiałem przechodzić wyżej by walczyć z mistrzem wagi ciężkiej. Po prostu nie jestem tym teraz zainteresowany, tak naprawdę nigdy nie byłem.

https://twitter.com/JonnyBones/status/1161031724924432384

Jon Jones
Myślę, że taki ruch jest nieunikniony, ale jak na razie dominuję w walkach i robię wagę bez problemów. Daniel i ja nie patrzymy na siebie, ale spięcie zaczęło się w wadze półciężkiej i tam powinno się zakończyć. (mimo iż mogę przysiąc, że już skończyłem go raz lub dwa razy).

https://twitter.com/JonnyBones/status/1161031826724442113

Jon Jones
Pomimo tego co mówią w mediach, mogę Wam zagwarantować, że nie będzie trzeciej walki. Nie ma możliwości by on ponownie zrzucił wagę, nie ma możliwości by on chciał zmierzyć się z koszmarami walki z bestią.




Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2019-08-13 11:46:03

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2019-08-13 11:48:43
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...mogę Wam zagwarantować, że nie będzie trzeciej walki.
Czytam chcę dużo większą kasę za trzecią walkę w ciężkiej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
J/W

JJ chce 2x większą wypłatę niż DC.


Zmieniony przez - rychupomarancza w dniu 2019-08-13 13:56:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2583 Napisanych postów 23356 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337390

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Daniel Cormier skomentował wypowiedź Jona Jonesa na temat trzeciej walki

W poniedziałek po południu, Jon Jones wypowiedział się na temat potencjalnej trzeciej walki z Danielem Cormierem, który za kilka dni będzie bronił tytułu mistrza wagi ciężkiej na UFC 241. Jones powiedział, że "gwarantuje", że trzecia walka nie dojdzie do skutku. Daniel Cormier postanowił skomentować wypowiedź mistrza wagi półciężkiej.

Jon Jones powiedział, że do walki mogłoby dojść, gdyby odbyła się w wadze 205 funtów, ponieważ Jones nie wyraził zainteresowania przejściem do wagi ciężkiej. Bones stwierdził, że DC nie chciałby przechodzić przez kolejne trudne cięcie wagi, co oznacza, że trylogia między nimi nie odbędzie się.

Choć Daniel Cormier będzie miał pełne ręce roboty w sobotni wieczór w rewanżu ze Stipe Miocicem, uważa, że Jones nadal chce walki stoczyć z nim trzecią walkę, mimo komentarzy Jonesa z wcześniejszych dni.

Daniel Cormier
"Oczywiście, że chce ze mną walczyć. W tym roku walczył trzy razy, a ja w ten weekend zarobię więcej niż on, nawet jeśli on w tym roku będzie walczył ponownie (śmiech). O, jak bardzo zmieniły się czasy".


Chociaż Cormier nie ma najlepszych wspomnień z dwóch poprzednich przegranych walk z Jonesem, to nadal byłby zainteresowany kolejną wielką walką za duże pieniądze. DC stwierdził również, że to od niego będzie zależało, czy trzecia walka dojdzie do skutku.

Daniel Cormier
"Ostatecznie, aby zarobić duże pieniądze, musimy walczyć ze sobą. Doszedłem do takiego momentu w mojej karierze, że UFC tak dobrze się mną opiekuje, że nie muszę sprzedawać kolejnych pay-per-view w swoim życiu. Oczywiście chcę, ale teraz zarabiam tak dużo pieniędzy, że nie ma znaczenia, czy znowu z nim zawalczę.

Wcześniej mówiłem: "Muszę walczyć z Jonesem, bo muszę zarabiać pieniądze. Muszę walczyć z Jonesem, bo muszę cos udowodnić". Nie muszę już tego robić. Jestem mistrzem świata w wadze ciężkiej, więc zadecyduję, czy będę z nim walczyć, czy nie.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14659 Napisanych postów 53130 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400420
Pewnie i tak zawalczą, a na razie robią dalej grunt pod tą walkę

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
chuy z Cormierem, teraz to tylko Jones - Miocic w catch weigcie <3

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Henry Cejudo rzucił wyzwanie Valentinie Shevchenko – chce być pierwszym międzypłciowym mistrzem

Wiecej