SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Joe Weider Crash Weight Gain

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
Witam .Mam pytanie apropo tej odżywki za lat Arnold Schwarzennegera ,proszę abyście mi napisali co to est za odżywka i czy można jeszcze dostać taką starą odżywkę za lat arnolda i jaki jest jej skład.Wiem że można kupić dzisiaj w każdym sklepie z suplami odżywkę firmy weider o takiej samej nawie ale napewno do tego czasu skład zmienili i wogóle,mi tylko chodzi o tą starą.Poniżej jest fotka tej odzywki za lat arnolda o którą mi chodzi.Pozdrawiam



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


to ma ze 40 lat

że o jakości czy już nie mówiąc o smaku nie wspomne

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-08-01 17:01:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
chodziło ci że smak i jakość 40 letniej puszki to syf?

Zmieniony przez - Hubert protein w dniu 2013-08-01 17:04:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomyśl logicznie, w tamtych czasach nie było takich armomatów smakowych co dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
a co toba motywuje by to kupic?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
TomQ-MAG do kupna,alb raczej do próby kupna teg motywuje mnie to że chce mieć odżywkę która jest za czasów wielkich bicków Arnola ,nie po to żeby ją jeść,no i wogóle,ty byś nie chcia mieć takiej jakby pamątki z tamtych lat.To jest tak jak np ty byś chciał koszulkę w której Arnold trenował,albo jakąś pamiątke po nim.
Ej to da się załatwić tą starą odżywkę?

Zmieniony przez - Hubert protein w dniu 2013-08-02 00:17:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
nie mi wystarczy dobry plakat.
ale kazdy ma swoje zamilowania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1176
No a może ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert poszukaj w necie, na jakichś aukcjach jak tak bardzo Ci zależy. Wątpię byś to jeszcze mógł dostać ale powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 335 Wiek 27 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8423
Moim skromnym zdaniem puszka ze zdjęcia jest tak unikalna, że żeby wejść w jej posiadanie musisz mieć sporo kwitu

spokoojnie, damy rade.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Samą puszkę może i można by odkupić aczkolwiek zapewne za dosyć spore pieniądze

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór kreatyny

Następny temat

Olimp - EAAnabol Xplode

WHEY premium