SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem zdesperowany ...POMOCY !!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kurcze ...mam istotne pytanie ... No więc ...mam 15 lat ...i ćwicze już 2 tygodnie ...Mój trening wygląda następująco :
Najpierw 15 pompek ...potem na klate hantlami 3 kilowymi rozpiętki 15x potem na biceps 20x potem na bary 10x potem leżąc podnosze nogi do góru ( do pionu) 10x i 50 brzuszków. Tak wygląda moja seria ...Takich serii mam 6 i ćwicze 3 razy w tygodniu.( poniedziałek,środa,piątek ) Całe ćwiczontko trwa mniej więcej godzinę ...Czy ćwicze dobrze ??? Cy naprzykład po 3 miechach ...będe miał ładniejszą klate ...biceps ...i wogóle ...? Bardzo mi na tym zależy ...Mam 30 cm w bicu ...nie za dużo ale to się niedługo zmieni, mam nadzięję ...:)Aha ...I jeszcz jedno ...waże 62 kg i mam 173 cm wzrostu no i oczywiście mam niewielki aczkolwiek mam walek tłuszczu na samym dole brzucha :( nie wiem jak go spalić ??? Już zrezygnowałem z ukochanych pieczonych parówek :P i nic ...jak można go spalić ...??? I tak wogóle to nie mam dostępu do siłowni ...bo naprzykład te rozpiętki ćwicze na ...pufach ...(hantle po 3 kilo ) :PP ale wszystko jest okay ...ciało trenuje ...I mam niezła satysfakcje po każdym treningu ...I mam jeszcze prosbę ...nie odsyłajcie mnie do żadnych artykułów ...tylko odpowiedzcie mi tutaj co ...? Tak po Polsku ( dla mnie ) bo jak zapewne widzicie jestem zupełnie zielony ...i prosiłbym o rady i wskazówki ...Z góry wam dziękuje ...narazie cześć !!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12211
niewatpliwie najwiecej sie dowiesz jak poczytasz o treningu domatora http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
sadze ze dobrym wyjsciem bylob abys cwicyl taK:
1.Pompki płasko-4-5 serii x do zmęczenia-ze zmiennym rozstawem dłoni.
2.Pompki głową w dół-4-5 serii x do zmęczenia- ze zmiennym rozstawem dłoni.
3.Pompki na taborecie-3-4 serie x do zmęczenia
4.Unoszenie hanli bokiem 3serie do zmeczenia
5.Pompki przy ścianie2-4serii x do zm.
6.Pompki w podporze tyłem 2-4serii x do zm.
7.Przysiady(mozesz sie obciazyc hantlami)4-6 serii x do zm.
8.Wspiecia na palce(rowniez mozesz cwiczyc z obciazeniem)4-6 serii x do zm.
9.i 10.-dwa wybrane ćwiczenia(C-F)na mięsnie brzucha po 4-5 serii x do zm.
11.Unoszenie tułowia z leżenia przodem-4-5 serii x do zm.
12.Uginanie ramion w ciężarem stojąc-4-5serii x do zm.

zreszta poczytaj link co podalem a sam napewno cos sobie ulozysz.. pozdrawiam


"Jakąkolwiek obierzecie sobie karierę, postawcie sobie w niej cel wzniosły. Miejcie kult wielkich ludzi i wielkich rzeczy."

"Jakąkolwiek obierzecie sobie karierę, postawcie sobie w niej cel wzniosły.
Miejcie kult wielkich ludzi i wielkich rzeczy."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bardzo Ci dziękuje za odpowiedz ...jeszcze raz THX !!!!!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc

Następny temat

Co myslicie o tym planie?

WHEY premium