SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem strasznie niski

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
Cześć. Jestem z rocznika 91 w lutym mam urodziny i niestety mam tylko 163. To bardzo mało. Nigdy nie miałem dziewczyny. Jestem otwarty, uśmiechnięty z poczuciem humoru, z twarzy jestem ładny, sylwetka ok, ale ten wzrost - prawie 100% dziewczyn jest ode mnie wyższa i ogólnie nie mam zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Z tym wzrostem nie mam szans nawet u przeciętnych dziewczyn, co dopiero u ładnych - same mi parę dziewczyn wprost powiedziało, że nie jestem atrakcyjny i nigdy nie będę miał dziewczyny gdyż jestem bardzo niski.

Jakie znacie sposoby na dodanie po "cichu" sobie paru cm ?
Czy znacie sposoby na urośnięcie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7775
przy tym wzroscie powinienes sie zalapac na kuracje szpitalna hormonem wzrostu, czym predzej zapisz sie do endokrynologa, najlepiej dwoch na raz, zeby miec wieksze szanse na pozytywna odpowiedz i bierz sie za to szybko, bo 15 lat juz nie masz

moj znajomy w wieku 19 lat po kuracji hgh urosl ponad 15cm, a drugi okolo 10cm w wieku 18 lat

Zmieniony przez - frisky w dniu 2010-01-13 20:54:08

Słabą genetykę można zrekompensować wiedzą i doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
no wiec co do hgh to raczej nikle szanse jezeli jestes rocznik 91.

Ale z zycia:

- Za gowniarza wrost jest Bardzo istotny dla plci przeciwnej

- Pozniej liczy sie juz zupelnie cos innego ,wiec sie nie lam tylko rob co do ciebie nalezy i badz soba!

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
Czyli jest aż tak źle ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
co Ty sie przejmujesz są dupy ktore leca na niskich kolesi ) wystarczy natrafic na odpowiednią powodzenia i pozdro

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6121
Szkoda,że wcześniej się tym nie zainteresowałeś.Teraz może być już po frytkach...Wiem,że do pewnego wieku wszyscy mówią ,że urośniesz,jeszcze Cię wyciągnie itp.To ,że masz taki wzrost to nie przypadek.Może to być uwarunkowane genetycznie lub ma związek z np.niedoczynnością przysadki mózgowej(zaburzenia wydzielania HGH).W każdym razie sam nic nie wykombinujesz.Kuracja hormonem wzrostu jest bardzo droga.Jedyna Twoja szansa to zakwalifikowanie się na leczenie kliniczne(refundacja NFZ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35
http://pliszak.webpark.pl/kalkulatory/wzrost.html

Rozwiązałem ten test i wyszło mi iż powinienem mieć 178 !!! Czyli co się stało z tymi 15 cm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NIE DAJ SOBIE WMÓWIĆ ŻE PRZEZ NISKI WZROST JESTEŚ GORSZY BO NIE JESTEŚ
zasługujesz na szczęśliwe życie jak inni i znajdziesz jakąś fajną dziewczynę na pewno

zapisz się na siłkę to będziesz tak szeroki jak wysoki
poza tym inwestuj w naukę: języki, itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7775
takimi kalkulatorami nie zawracaj sobie glowy, to nic niewarte

Słabą genetykę można zrekompensować wiedzą i doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 714 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3894
no tez mówiłem o tych kalkulatorkach ja bym musiał miec 197 cm :D a nawet 2 metry :D a mam 191 ;P.. a moje dziecko wychodzi na to ze jako dziewczynka bedzie miec 185:D to moze zanim sie urodzi na siatkowke zapisze :D:D

gg: 43028048

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 24209 Napisanych postów 67944 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537315
jakas laska beczala ze jest za wysoka
zamien sie z nia
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ginekomastia-pomocy

Następny temat

Coś co ustawia prawidłową postawę(pajączek itp)

WHEY premium