SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem ołówkiem

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1268

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dziś na basenie spotkałem fajne dupeczki, jednak byly one z koksami. Śmiali sie ze mnie, ze jeste ołowkiem co poradzicie? Codziennie zwiekszam mase na słońcu, jem po 2 (nawet 3 kanapki) podczas pobytu na basenie, co jeszcze moge zrobić? Tak bardzo się staram, a nadal waże 69kg !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jestem flamastrem i zwiększam masę za stodołą w cieniu.

Kolejna idiotyczna prowokacja. I właśnie w pewnym temacie ze stałymi bywalcami dyskutowaliśmy co zrobić, żeby uniknąć takiego idiotycznego SPAMu. Rozwiązania dalej nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
zwiększaj masę też w cieniu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zapraszam do działu odżywianie po zalogowaniu oraz trening dla początkujących wtedy staniesz sie jak długopis

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
Siema, też jestem ołówkiem. Nie bede owijał w bawełne próbowałem już wszystkiego wzrost masy ćwiczenia baniakami po wodzie czy dieta tylko z jajek nic nie dawało efektów. Z tego co mówił mój ziomek z siłowni to mase tylko na słońcu, z tym cieniem to chyba wkręcasz co? Wczoraj zaczołem i w sumie widze lekkie efekty. Macie jakieś dobre rady dla ołówków?

Łychaaaaaaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
czytać,Pikaczumba podał dwa działy które powinieneś odwiedzić.
Wtedy nie wierzyłbyś w takie głupoty jak ten Twój kolega opowiada

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59
widze, ze nie jestem sam :)
ja rownierz jestem z olowkow :(
moja mama mowi, ze jestem umiesniony, ale chyba oszukuje, wiecie jak to jest w rodzinie, kazdy, kazdego pociesza.
co do jajek to bialko podobno tylko w proszku, ostatnio kolega mowil mi, ze dobrze jest kupic jakis tlusz zemulgowany chyba, jakis na S synthol nie mam pojeica, co o tym sadzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
QUEBLO jest modem z sfd team i mówi prawde.musisz zwiększyć mase w cieniu
edit co tam synthol kujawski lepszy i z pierwszego tłoczenia



Zmieniony przez - Pikaczumba w dniu 2010-07-09 22:15:07

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47
Wydaje mi się, że wrkęcacie z tym "zwiększanie masy w cieniu". Niby na czym by to polegało? Ja po 1 dniu na słoncu ok. 5 godz. bez żadnego kremu mam wzrost masy ok. 700g. A przez cały dzień zjadłem tylko 2 kanapki z marchwią. Wydaje mi sie że to odpowiedni sposób dla ludzi którzy nie mają czasu na siłownie.

Łychaaaaaaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
krem też swoje waży,nie lekceważ go

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 473 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2414
Ja też jestem ołówkiem, i jem jajecznice 3x dziennie i czuje wzrost masy.

Masa jest wszystkim, a wszystko bez masy jest niczym...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
zwiększanie masy w cieniu jest podobne do tego na słońcu ale nie wiem jak to jest bo ja zwiększam mase pilnując michy i ćwicząc na siłowni


musisz sie QUEBLA spytać co z ta masą

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unknown topic

Następny temat

hey everyone new here want to say hi !

WHEY premium