SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem nobem i dopiero zaczynam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18
na wstepie z gory przepraszam za gramatyke i ortografy. ;D wybaczcie panowie/panie.
Wczeniej nieco cwiczyem sam i z kumplami ale to byo prymitywne i wogule. teraz mam sprzet(2*hantle 10kg-mozliowsc regulacji obciazenia, sztanga max. ok 50-60kg z regulacja, hatelek 10kg bez mozliowsci regulacji obciazenia, sztanga ok 15-20kg bez regulacji obciazenia, drazek, ławeczka skosna i prosta) moze nic mecyjnego ale na poczatek moze bd co?? i tak pisze na tym forum po to aby ktos kto sie zna na rzeczy napisł dla mnie plan 3 dniowy, zalezy mi na sile jak i na przyroscie masy miesniowej. w planie che zeby sie pojawiły wszytskie mozliwe cwiczenia(jak najwiecej, i tak sobie wybiore wiekszosc ale nie wysztkie)czyli np. pompi, abs , jakies kłont rozciagania przy uzyciu np krzeła, lezac na podłodze i wile innych, np sciskanie piłeczki czy sciskanie takich (hehe sory za wyrazeni kobinerek ze sprewzynka). chce popracowac na bicu, tricu, klacie, brzuchu, chciałbym popracowac na ekach mam "suche" zwłąszca w czesci nadgarstek-łokiec. o cwiczeniach na ngoi nie wspominam bo czynnie uprwaiam sport i cwicze 2 razy w tygoidnu specjalne cwiczenia na nogi, wiec na silec uwazam ze rozciganie wystarczy. Prosze o naspisanie konktretego planu.
istotne inf dla was: 180 cm wzrostu, ok 65-70kg masy, szczuply.
prosze o dobry plan godny poswiecnia uwagi, oczekuje samych konkretnych odpowiedzi, dzikeuje z gory za nie. ;DD mysle ze to swietne forum i ktos mi szybko pomoze.


Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: ok 68

Wzrost: 179

Cel treningowy: masa, siła

Staż treningowy na słowni: domowa siłka 3 miechy

Uprawiane inne sporty: piłka nozna, ...

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga,sztanga2, hantla(słuzy jako gryf), hantelki 2 pary, ławeczka, drązek

Dieta: wysokobiałkowa

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: białko magnum 5000 w małych ilosciach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13290
poszukaj na forum jest pełno planów typu FBW 3 dniowych
wystarczy poszukać
pozdro

Zmieniony przez - lisiu w dniu 2009-04-27 22:27:30

życie to nie bajka, nie posmera cię po jajkach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3367
Serio? Nikt ci nie pomoże, jedynie co to cię pokieruje. Tutaj jest tzw. "samoobsługa" - niestety ( a może i stety:P). Pierwsze co, to dieta. Wysokobiałkowa dla ektomorfika? Bardziej skupiłbym się na węglach;). Poczytaj tematy podwieszone - dział odżywianie.
A jeśli chodzi o trening, poszukaj w podwieszonych treningu ACT. Na pewno znajdziesz jakiś trening odpowiedni dla siebie. Jak na początek to wystarczy - bierz się za dobrą michę i machanie żelastwem


Zmieniony przez - mateisc0 w dniu 2009-04-27 22:37:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1435 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26171
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1785
Ściskanie piłeczki? Ile ty masz lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 592
Jaki chcesz plan? Fbw ? czy zywkly plan na sile i mase ?

Dzieki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW cel masa

Następny temat

2 miesiące stażu sprawdzenie czy wszystko ok??+pare pytań

WHEY premium