SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem gotowa na zmiany i chłonienie wiedzy. :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3250
Witaj, ja też niedawno zaczęłam pracę nad sobą.. będę zaglądać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no i te cwiczenia wcale nie sa takie latwie

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2524
Tak w ogóle byłam u lekarza z karkiem i kolanami. Jeżeli chodzi o kolana to lekarz od razu zgadł, że jestem leworęczna, nie wiem jakim cudem. Nie mogę klękać, kucać, nosić butów na obcasie (czego i tak nie robię) i mam chodzić ze stopami do środka, a nie na zewnątrz (na szczęście tak robię). Nie zabronił mi biegać, uf...
Gorzej z szyją, kazał iść na rtg, od ręki mi w mojej przychodni zrobili (miło!) i wyniki w piątek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Nie zgadł, tylko zobaczył: leworęczność to nie tylko "ręka" ale dominacja całej lewej strony ciała i to można zobaczyć na wielu przykładach: np. u kobiet widać na którym ramieniu torbę noszą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2524
Ja akurat noszę na prawej, jem prawą ręką, zegarek powinnam nosić na prawej ręce skoro jestem leworęczna, a noszę na lewej. U mnie to chyba nie takie oczywiste, ale no nie wątpię, że mam lewą stronę silniejszą. W ogóle pytałam o siłownię, mogę korzystać za darmo. :) Czy w takim razie mam udać się do instruktora i poprosić o ułożenie jakichś ćwiczeń?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Nie, raczej skorzystaj z planow tutaj gotowych, wydrukuj, idzo do trenera i popros zeby ci pokazal jak robic prawidlowo.

Dziewczyny maja tu dobre treningi dla poczatkujacych, ktore rozwijaja cale cialo, a trener cie pewnie da 1 kg hantle do pomachania

O Ruda dala liknka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
musze sie Saidy zapytac co to za zalecenie "chodzic ze stopami do środka" ? dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ciekawe zalecenie lekarza

Kazał CI na siłę skręcać stopy do środka teraz, tak? Bo nie wiem, czy dobrze zrozumiałam.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2524
Nie, że na siłę, po prostu aby nie chodzić tak jak zwykle mężczyźni chodzą. Oni mają tendencję to stawiania stóp do zewnątrz. ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbyt masywne nogi

Następny temat

Dramat po dukanie

WHEY premium