SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jesteś specjalistą? przeczytaj

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 25120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Witam

Zanim odeślecie mnie do wyszukiwarki i stwierdzicie, że temat już był proszę o wysłuchanie mnie.Dlaczego? dlatego,że byłem już w archiwum i spędziłem godziny na czytaniu wielu postów, a także dlatego,że każdy z nas jest inny i ogólna odpowiedź gdzieś tam dla kogoś w archiwum nie jest dla mnie satysfakcjonująca.Mój staż na siłowni wynosi niecałe 2 lata.

Dietę staram się trzymać na tyle na ile pozwala mi budżet i generalnie mam apetyt na wszystko i jem dużo. Zaczynałem od chudziny a,że jestem niski, 171 cm wzrostu, to kiedyś wyglądałem jak dzieciak.Kiedy w wojsku zacząłem przygodę z siłownią zauważyłem, że wzrost jest w pewnym sensie atutem, bo mam dobrą genetykę i wszystko ładnie rośnie. Dzisiaj mając 24 lata na karku osiągnąłem nawet dobre wyniki: biceps 42 cm, klatka 105 cm, przedramie 36 cm. Największą siłę mam w ćwiczeniach na bica, mam krótką rękę i potrafię dzisiaj wycisnąć 65 kg sztangą 9 razy na bica, próbowaliście?:)a normalnie wykonuję ćwiczenia 27 kilogramowymi hantelkami.Wszystko to w niespałna 2 lata na 3 cyklach kreatyny, kilku gainerach i innych lekkich suplementach. Po co to wszystko piszę? otóż długo myślałem nad ewentualnością zastosowania konkretnego dopingu.

I jestem przeciwnikiem wszelkich nawet najlżejszych sterydów, jak słyszę o tych wszystkich procesach, które dzieją się w ciele, blokadach które się wytwarzają, kurczących jądrach etc. zablokowane nadnercza, szyszynka itd. to naprawdę poważne sprawy. Do tego paskudne w wielu przypadkach ciało pokryte syfami i nabrzmiała czerwona skóra. Dla mnie sport zawsze dotyczył sportu "szybciej, wyżej , mocniej"!Dzięki siłowni nie istnieje zmęczenie przy biegu po schodach, ćwiczenia są przyjemne i rozluźniające a człowiek czuje się po prostu zdrowo.Temu wszystkiemu pośrednio przyświeca cel bycia dużym, wyrzeźbionym i silnym, siłownia to po prostu sport dla ciała, podobnie jak bieganie czy pływanie, a nie tor wyścigowy, bo ja mam więcej w klacie albo bicu i mogę ci dowalić. Takie jest moje zdanie na ten temat i naturalna definicja sportu i chyba podświadomie nawet najzagorzalszy zwolennik metki, deki, winka i innych anabolików się ze mną zgodzi.

Zanim zaczniecie komentować w/wypisane słowa proszę o radę.

Moim celem jest zwiększenie siły a więc:

1.Czy taki ktoś jak ja, do cyklu który przygotowuje opartego na większych ilościach białka i kreatyny może zakupić do tego winstrol?
2.Czy mogę połączyć winstrol z dobrym stackiem kreatynowym? opartym na jabłczanie, cytrulinie który ogólnie jest świetnym odkwaszaczem środowiska komórkowego i spełnia wiele pozytywnych ról w procesach mięśniowych.( kreatyne będę stosował 2 miesiące więc będzie ona także po skończonym cyklu na winstrolu)
3.Co dokupić do winstrolu? z łagodnych anabolików, tak żeby poprawić ewentualnie działanie samego winstrolu. planuje brać 5 mg tabletki przez 4 tyg. w standardowy sposób,a więc w niedużej ilości - żadne zastrzyki nie wchodzą w grę!
4.Czy skutki uboczne wystąpią i jak będą odczuwane? piszecie o zawrotach głowy i o degradacji środowiska lipidowego co to dokładnie znaczy? i jakie będzie miało skutki na zdrowie i kondycje?
5.Czy przed treningiem mogę spożywać napój wielofunkcyjny tzw. no-boster? bazuje on na tlenku azotu po którym też niektórzy miewają bóle głowy jak to będzie wyglądało z winstrolem?!
6.Czy jeśli jestem podatny na trądzik po winstrolu wysypie mnie jak na bal? i czy to ewentualnie zejdzie.
7.Czy super działające osłonki to pewny towar? czy napewno wszystko wróci do normy jeśli wezmę clomid lub novaldex? i jak ta norma będzie wyglądała, czy będą spadki? i czy mój własny wypracowany testosteron będzie niższy mimo,że wezmę zma + biosterol itp. naturalne buzery testosteronu? jak wygląda tego typu praca odpracowywania strat?


Trochę tego dużo i namotane, ale myślę , że pytania są odpowiednie,ja po prostu muszę to wszystko wiedzieć i mam nadzieje, że ktoś konkretny mi pomoże, nie uzyskując odpowiedzi nie wezmę winstrolu. Kto pyta nie błądzi, proszę więc o nie ocenianie słabej i powielonej jakości pytań. pozdrawiam

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 131
Winstrol jest również koksem, a skoro jesteś ich przeciwnikiem to czy to jest wg Twoich zasad? Odpowiedz sobie na to pytanie, ale generalnie mówiąc to po takim stażu, po cyklach itp.myślę,że możesz sobie pozwolić na winstrol,chociaż musisz uważać jak z każdym koksem.
Nie wiem, czy zauważysz coś "konkretnego",ponieważ te wymiary już są konkretne...Jednak sądzę,że z dobrym,odpowiednim stackiem i przy odpowiednim dawkokwaniu i postępowaniu możesz spróbować.

Eye of the tiger...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
jak nie koks - to nie ten dzial. zeganmy

UWAGA: tylko spcjalisci moga sie wypowiadac, znawcy i eksperci nie.

PS:

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2007-01-30 21:36:48

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
nie koks? ale może wkrótce?temat jaki jest,taki jest, eksperci tym bardziej są mile widziani, znawcy są też świetni

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
no to juz cos lepiej

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Jak zrozumiałem (po krótkim cukrowaniu) doping jest fee, ale cykl to sobie zrobisz

Czyli co, jest białe ale czarne!?

Żle zacząłeś Kolego - trzeba pytać wprost nie coś kręcić! - Moje skromne zdanie!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
to nie saa sa takie zle jak piszesz tylko ludzie biora je nieumiejetnie

spokojnie mozesz sprobowac winstrolu jezeli na prawde bedziesz go potrafil wykorzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
Cała ta opowiastka miała na celu lepszą ocenę dla Was speców,właśnie,że nie jest sztuką walić prosto z mostu, bo na takim czymś można tylko dojechać do suchej odpowiedzi "bierz śmiało" Czyli generalnie nie ma przeciwwskazań co do winstrolu łączonego w jednym cyklu na suplementach? Może i zbyt szczegółowo wbiłem z pytaniami, ale nie będę przecież pytał o stosunek np. betainy do składu winstrolu itp. albo powiązanie kreatyny z syntetycznym testosteronem, bo to są już badania naukowe. A przeciwnikiem koksów jestem cały czas, to że coś wezmę nie znaczy,że zaraz to pokocham. Chodzi mi o zwiększenie definicji siły nic więcej, resztę sam zbuduje na sucho, mając więcej siły będę mógł realizować mocniejsze treningi - a mocniejszy trening to większe przyrosty i efektywniejszy trening na masę. Rola sterydu więc jest tutaj na 3 miejscu.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
a powiem jeszcze tylko coś takiego, ostatnio na siłownie do nas wpadł kumpel, który nie ma pojęcia o siłowni, staż treningowy wynosi 0, dieta 0, kuje się 3 różnymi rzeczami i macha jak wariat hantlami nie wykonując technicznie i porządnie powtórzeń. Woleliście żebym był takim kolesiem pytającym Was dzisiaj o zdanie? czy właśnie takim jakim jestem , sobą.

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Chodzi mi o zwiększenie definicji siły nic więcej, resztę sam zbuduje na sucho, mając więcej siły będę mógł realizować mocniejsze treningi - a mocniejszy trening to większe przyrosty i efektywniejszy trening na masę. Rola sterydu więc jest tutaj na 3 miejscu. - nie wierzę w to

Role się odwrócą, przestaniesz liczyć cykle a saa będą na 1 miejscu!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
az tyle szczegolow nie potrzeba nikomu sie tego nie chce czytac
jest profil wypelniasz i zadajesz konkret pytanie
dostajesz konkret odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 401 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3124
hehehe no nie przeczę, może i zamienie się w potwora pożerającego kolejne dawki, ale póki co nie mam zbyt dużych wymogów, przetestuje winstrol i przekonam się sam, bo oczywiste jest, że naturalnie za dużo się nie zbuduje, chyba, że ktoś ma tysiące złotych na super diety, dobry sprzęt i mnóstwo czasu na regeneracje oraz treningi:)

"Czy Bóg stworzył by ciężar, którego Sam nie może podnieść?"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos delikatnego

Następny temat

Wrzody a orale

WHEY premium