SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest tu jakiś ortopeda?? interpretacja rezonansu, rehabilitacja ...

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
Siemanko.
Panowie zanim znajde czas zeby pójść do ortopedy moze jest ktoś kto dokładnie odczyta mi to wszystko.
oraz doradzi rehabilitacje jakąś oraz powie na co uważać najbardziej oraz co jest całkowicie zakazane.



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2012-12-05 18:38:58

!!! TESTER !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Najkrócej mówiąc masz poprostu zjechane dyski międzykręgowe w tych odcinkach, wydaje mi się że alne nie na 100% że może ci groźić w przyszłości wypadnięcie jądra miażdzystego do wewnątrz kanału rdzeniowego co jest najgorszą opcją. Poprostu czas ograniczyć na dłuższy czas wszelkie ćwiczenia siłowe obciążające kręgosłup jak np. martwy ciąg. Zostaje tylko basen... do czasu wizyty u lekaża najlepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Basen srasen
Akurat pływanie przy wszelkich skrzywieniach bocznych jest jednym z gorszych pomysłów, jedynie na grzbiecie jest bezpieczne. ale co to w ogóle za pomysł z publikacją wyników na forum w celu uzyskania diagnozy?
Chyba po to, żeby poczytać podobne kwiatki jak powyżej.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-12-05 18:11:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
czekam na kogos bardziej ogarnietego od niego. :)

z ciekawości. lekarz mi powie jak gość powyżej. chyba ze dostane sie do konkretnego. a do niego dopiero po nowym roku mam szanse.

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1557 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31244
.

!!! TESTER !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 869 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261428
Rozpyerdalaja mnie te porady lekarzy zeby zmienic siłownie na basen Ktos cwiczy np z 10lat i juz jesst uzalezniony od silki; to na pewno rzuci jak gdyby nigdy nic i zacznie sobie radosnie pływac motylkiem


Przemo z sącza jestes?

Rowek czy to sie wiaze z jakimis dolegliwosciami bolowymi czy jest to jedynie stwierdzona podczas badania nieprawidłowosc?

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-12-05 18:57:14

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
rowek
czekam na kogos bardziej ogarnietego od niego. :)

z ciekawości. lekarz mi powie jak gość powyżej. chyba ze dostane sie do konkretnego. a do niego dopiero po nowym roku mam szanse.


Idź z tym do fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
rehabilitacje mozesz sobie sam w domu robic , jest odpowiedni zestaw cwiczen

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 99 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21411
Rehabilitacja w każdym przypadku musi być dobrana indywidualnie. Szablony i schematy można stosować u zdrowych osób. Poszukałbym dobrego fizjoterapeuty najlepiej z ukończonym kursem metody McKenzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwny problem, potrzebna pomoc..

Wiecej