SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest jakas szkola VALE TUDO w mieście Łodzi?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3842

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez natolin z działu Mieszane sztuki walki - MMA.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1158
Pytanie: patrz w temat

Live is brutal...
trzeba sobie radzić.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 11379 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47331
ul Wólczańska 44/50
Koszt treningów:

2xtyg 50 zł
3xtyg 70 zł
4xtyg 90 zł
Full karnet 100 zł
Kontakt: Marcin Rogowski tel. 691 848 953

wszystko pochodzi z valetudo pl

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1841
szkoła W. Adamusika
ul. Łanowa 85
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7630
Bone Breakers (o czym już napisał Kosa)

www.demonywalki.republika.pl/Bonebreakers.html

lub

www.valetudo.pl

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26526
macz mam takie pytanko- moglbys cos powiedziec o warunkach treningowych na wólczanskiej bo myslalem aby fakultatywnie sie na bjj do was zapisac ale kumpel mi zdecydowanie odradzal bo podobno byl i warunki sa fatalne-mozesz sie ustosunkowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7630
Jest mata, są worki, tarcze, sprzęt grający, dobrzy instruktorzy - czyli warunki idealne do treningu, nie wiem co rozumiał kumpel przez "fatalne warunki". Najważniejsza jest jakość treningu, a nie to, czy sala mieści się w luksusowym kurorcie czy w starej fabryce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 167 Napisanych postów 12431 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 185431
Co ty k**** na wczasy chcesz jechać czy trenmoiwać ;) Rocky ćwiczył w zapiździałej dziurze i był mistrzem :) troche serca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2071 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26526
wiesz jak mi kumpel powiedzial ze zamast maty jest wata szklana przykryta jakas płachta to zwątpiłem i wole sie dowiedziec szczegółów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
To dawno temu musiał być ten kumpel :) Stary, warunki są dobre i nie ma co wybrzydzać, chcesz trenować czy w lusterkach się oglądać ?? Duzo ludzi trenuje i nikt nie narzeka. Rozumiem, że może komuś przeszkadzać brak prysznica, odnowy biologicznej, solarium, ale w końcu tu uczysz się walczyć...

Dla mnie np ważny jest poziom grupy, osiągnięcia, instruktorzy, bo co z tego że będziesz trenował w zaj****** warunkach jak wyjdziesz na ulice pierwszy lepszy cwaniak Ci dokopie

Zastanów się nad tym co napisałem, trochę serca i chęci do treningów...

Zmieniony przez - macz1980 w dniu 2004-05-12 20:29:11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49721 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Solreaver , ręce opadają jak czytam coś takiego..... Twój kolega albo był dawno temu albo jest jakimś francuskim pieskiem!!!Po pierwsze nie ma żadnej waty szklanej , po drugie poziom treningów jest na bardzo wysokim poziomie , po trzecie trenowałem w wielu klubach ale klimat jaki panuje w bone breakers jest wyjątkowy , po czwarte NAJWAŻNIEJSZA JEST OCHOTA DO TRENINGÓW , po piąte to co powiedział twój kumpel jest wybitnym kitem !Jeśli twojemu kumplowi sie nie podobają warunki to niech ćwiczy w domu przy kasecie instruktazowej z kursem szydełkowania weekendowego!
Najlepiej bedzie jak sam przyjdziesz i zobaczysz !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49721 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Warunki na Wólczańskiej sa dobre:) dokladnie tak jak pisze Macz jest wszystko co potrzeba do profejonalnego treningu. Nie wiem kiedy był kumpel ale z tego co piszesz musiało to być juz bardzo dawno temu. Proponuje nie snuć przypuszczeń jak jest tylko osobiście zjawić się i zobaczyć na własne oczy jak wyglądają warunki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Muay Thai gdzie w Łodzi?

BF