SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest dieta i trening ale masa nie idzie :/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Po co odzywki? Daj 200-300 kalorii z pozywienia i kupowac nie musisz gainera. Carbo mozesz kupic, po silownie zawsze sie przyda.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1562
no okej zrobie tak jak mowicie a nadal zastanawiam sie nad swg 4000 moze bym przytył duzo w połoczeniu z dobra dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1026
No aj sie zgadzam z ludzmi co wyzej ci odpowiadali!!Dorzuc z 200-300 kalorii do diety!!Mialem ten sam problem a teraz juz niemam:)!!Pamietaj tylko o odpowiedniej dawce wszytskich skladnikow!!
A z ta odzywka to dobrze myslisz !!Jak dobrze zrozumialem to z Olimpa Super Weight Gainer 4000 (ten z olejem MCT)tylko niebierz czekoladowej!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Trochę śmieszna wypowiedź: "masa nie idzie". Skoro nie idzie, to zjadasz za mało kalorii... Zwiększ kaloryczność na początek. Banalnie proste. No a jeśli chcesz w miarę suchą masę, no to już musisz odpowiednio dobierać składniki/porę/wielkość posiłków. W robieniu masy na prawdęnie ma nic trudnego...

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 205 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1562
noo zebym przytył z 5kg to chyba bym 4 miechy musial jesc to co w diecie:/a odzywka by mi duoz pomogła na bank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 279 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1386
przy tego typu problemie polecam zakup jakiejś odżywki, np. carbo, albo jeszcze lepiej gainera - po treningu sobie to zapodaj i będzie ok. Do tego zwiększ nieco liczbę spożywanych kalorii, ale pamiętaj, że jak część pochodzi z odżywki, to nie zwiększaj ich zbyt drastycznie. Trening wygląda nieźle, więc nie w tym problem. No chyba, że nieprawidłowo wykonujesz ćwiczenia, ale to raczej odpada. Dobrym rozwiązaniem może też być zakup tradycyjnej kreatyny - na pewno pomoże ruszyć z miejsca, a później będzie łatwiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Kolego a powiedz ile śpisz?? Ja też od wielu miesięcy mam świetną dietę(moderatorzy to potwierdzili), świetny trening miałem(również poprawiony przez najlepszych), a masa szła pięknie, ale tłuszczowa. Mięśni mi wogóle nie przybywało. Siła też stała w miejscu. Powodem pewnie był słabiutki sen. Miałem z nim spore problemy. Spałem w sumie 5-6 godzin snem przerywanym. Zresztą niektórzy tutaj pewnie znają mój problem bo wielokrotnie o nim pisałem.
Niedawno z treningu dzielonego przeszedłem na trening HIT. Od razu widać pewne rezultaty, tzn. co trening to w wyciskaniach poprawiam się o kilogram(jak na mnie to świetny wynik, przynajmniej mam chęci do treningu jak widać że coś ruszyło), a trenuję co 3 dni. Mam nadzieję, że postępy będę robić przez długi czas. Sen też powoli wraca. Już teraz średnio śpię 7 godzin(z tendencją zwyżkową) snem przerywanym. Powodem mojej bezsenności mogło być brak cukrów prostych. Teraz po treningu zapodaję glukozę zamiast wafli ryżowych.
Podsumowując: jeśli masz ten problem co ja, czyli bezsenność, to spróbuj zmienić trening na inny. Niestety trening dzielony nie jest dobry dla wszystkich.

bardzo ważna o ile nie najważniejsza jest genetyka. Mam kumpla który na bardzo ujemnym bilansie kalorycznym(brak diety i ogromna aktywność fizyczna + 3 razy w tygodniu po 2,5 godziny siłownia) robi świetną masę mięśniową. Wiem, że to teoretycznie nie jest możliwe, ale w praktyce jak widać można tego dokonać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
W odzywkach nie ma nic magicznego ze Ci pomoze. Jak dostarczysz te kalorie z pozywienia to wyjdziesz tak samo a moze i lepiej. Chyba ze juz nie mozesz zmiescic w siebie wiecej jedzenia to wtedy odzywka sie przyda.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Domer ma pełnąracje. A poza tym nie polecam odżywki (gainera), bo 2600 kcal możesz dostarczyć bez problemu z pożywienia

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Zależy jaka odżywka. Kreatyna działa podobno(bo ja narazie jej nie stosuję, ale moi kumple tak) cuda.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

koktajl i kilka pytań...

Następny temat

prosze o pomoc

WHEY premium