SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jest data! Adamek 9 października wróci na ring!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Zyggy słabo się stara. Peter jest groźnym przeciwnikiem i walka z nim jest ryzykowna. Z tego co słyszałem to Kliczko nie może się dogadać z Hayem. Jeśli rozmowy nadal nie dojdą do skutku, Tomek powienien brać się za Haye.
Swoją drogą mam wrażenie, że Anglik unika Tomka.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Moim zdaniem to źle, że Tomek ma stoczyć jeszcze 2 nic nie dające mu(poza pieniędzmi rzecz jasna) walki. Co do potencjalnych rywali, to zgadzam się z Sandwich- powinien unikać jak ognia "siłaczy" typu Peter, Tua lub rewanżu z Arreolą, bo to ogromne ryzyko, a właściwie zyskać nic nie może.
Holyfield? Jakby Evander był w takiej formie jak z Valuevem, to Tomek mógłby się zdziwić. Bardziej prawdopodobne jednak jest, że Holyfield będzie w słabej dyspozycji, więc Adamek powinien go rozpykać bez większych problemów.
Roy Jones? Wypalony, raczej niewielkie zagrożenie, ale po co Tomek ma mieć opinię boksera, który leje "emerytów"?
W każdym razie każda przegrana Adamka może mu uniemożliwić dostanie szansy walki o tytuł. Pamiętajmy, że Tomek nie ejst tak medialny jak Gołota, który po dwóch kolejnych nieudanych próbach dostał trzecią szansę z rzędu na tytuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Piszą ,że chyba jednak dojdzie do skutku walka z Holym... Nie chce za bardzo tego oglądać, to będzie egzekucja... Holyfield to legenda cenie go bardzo za to co osiągnął w całej swojej karierze, za wspaniałe pojedynki ,które dawał, ale po walce z Adamkiem może zostać kalekom. Tomek go spierze jak psa, jeśli ktoś pisał ,że walka z Gołotą była żenująca i zbędna to ja nie będę już nazywał tego pojedynku... Ale co tam góral będzie miał legendę w rekordzie

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Holyfield nie był w super dyspozycji w walce z Valuevem.

Ta walka to była farsa i cyrk i tu styl zrobił walkę,a raczej brak walki.

Holyfield w swojej najlepszej dyspozycji nie ma szans z Adamkiem.Ba-nawet Holyfield sprzed pięciu lat by nie miał.

Walka Valuev vs Hulyfield zamula obraz,a ja polecam walke Ibragimov vs Holyfield.

Ludzie Adamek to mistrz dwóch prestiżowych pasów dwóch kategorii wagowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Najpierw walka z Holyfieldem potem z Peterem.

Adamek nie ma sie co bać siłaczy niech oni boją sie jego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
- "po co Tomek ma mieć opinię boksera, który leje "emerytów"?"
A co? Jeszcze nie ma takiej opinii?

- "Ale co tam góral będzie miał legendę w rekordzie"
A legenda będzie miała kasę na koncie, której rozpaczliwie potrzebuje Ostatecznie Holy lepiej na tym wyjdzie, bo on nastawiając się tylko na zarobek osiągnie zamierzony cel, podczas gdy spragniony legendy Adamek osiągnie tylko kolejne potwierdzenie opinii, o której pisaliśmy powyżej

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1065 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15416
Trzeba się też postawić na miejscu Tomka. On też pewnie wolałby już walczyć o pas. Niestety jest jak jest i musi zlać jeszcze dwie osoby. Więc i niech tak będzie. Ja sercem jestem z Tomkiem i niech leje tych emerytów i walczy o pas

Trening nie jest dodatkiem do diety, ani dieta do treningu.
To tylko niewielkie dodatki do genów, które posiadamy.
Natomiast wygląd początkującego, niekoniecznie musi odwzorowywać jego potencjał genetyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Cezi to prawda, że Holyfield z Ibragimovem nie istniał, ale w walce z Valuevem byłem pod wrażeniem jego formy. Na pewno Evander walczył duuużo lepiej od Haye z olrzymem. Nikoś dostał tyle celnych, soczystych(inna sprawa, że żadnej krzywdy mu nie wyrządziły) ciosów od Holyfielda, że ciężko były zliczyć ile ich w sumie było.
Ale fakt faktem- ta walka była nietypowa i Adamek ani trochę nie przypomina Valueva.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 204 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1775
http://s24.pl/pogromca_goloty_rywalem_gorala-s73919.html

No i jest jakaś pewna informacja. W dalszym ciągu to "obijanie dziadków" z nazwiskiem, niestety.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Refleksówka - pytanie

Następny temat

Biodro...

WHEY premium