SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jesień w Pełni Sen sie w końcu spełni, będzie masa będzie klasa! Spam %%%

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134332

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Koksik, jak Ci se super pump spisuje? ile porcji bierzesz?
Ja mam próbkę cracka.. z opinie raczej na + wychodzi działaniem/cena całości - gorzej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Superpumpa wypiełem 3 porcję, biorę na razie po miarce. Jakieś 15-20 minut po wypiciu robię się jakiś rozkojarzony, za to na siłce skupienie na maksa, pompa ok, ale pewnie jeszcze się rozkręci, nie czuję za to żadnego pobudzenia. Od przyszłego tygodnia będę wrzucał po dwie miarki

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
kawe wypij ekstra, to Cie pobudzi
w sumie czesto gęsto jak zedrzesz polską etykiete, to pod spodem znajdziesz 2/3-krotnie wyższe proponowane porcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
dobr aja po obiadku nie długo na trena

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Nie było na tym polskiej etykiety... z tego co wyczytałem(bo lingwista ze mnie żaden)proponuje producent na porcję od 1 do 3 miarek Ale puki co wolę stopniowo, bo shocka już na drugi trening wrzuciłem dwie miarki i ledwo z ławeczki wstałem tak mnie ciśnienie doyebało

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Koksik, na polskiej etykiecie pumpa jest wyraźnie napisane "Przyjmuj 1 miarke..." - świeży przykład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
A potem dziwić się że jest taka przepaść między "koksami" z polski a z juesej

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
siema Rafał B

"macacze" sa i tu?

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Tam, to już wariuja po całości...

Po shocku tez odczułem początkowo podwyższone ciśnienie + skupienie, lekka agresja - wszystko po kilku tyg przeszło..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
a co 7ka? Że macarz, to se już supla nie moge zaje*ać!?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Suplementy w MMA

Następny temat

jak najlepiej połączyć???

WHEY premium