SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeff "The Snowman" Monson - profil

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
FoD - Ja się nie spinam, bo jak wspominałem dyskusje z nastoletnimi wojownikami klawiatury mało Mnie już, na tym etapie życia, ekscytują. Pewnie dlatego że w realu wyszczekana gówniarzeria raczej omija Mnie szerokimi łukami. Nie oczekuj jednak że będę ignorował bezpodstawne wąty i flugi rzucane przez jakichś gnojków jeżeli ich nie kasujesz, nie Ja tą "dyskusję" zacząłem.

dragao - a królewny śnieżki w tych twoich bajkach nie ma? W realu możesz Mi najwyżej komfiturko obciągnąć lachę.

land rover - nic szczególnego, typowy kozak internetowy. A jak uderzysz to na drugi dzień razem z mamą na komendzie na wyścigi strzelają z ucha.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
mlkv widac ze zalezy ci na opini spoko kolesia itp itd ale przystopuj czasami z tymi madrosciami

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Opinia - gdzie Rzym gdzie Krym? Na opinii to Mi zależy u przyjaciół z reala. Jakoś nie narzekam.

Na forum zaglądam w celu relaksu oraz dyskusji o sprawach jakimi się interesuje i tutaj biorę pod uwagę jedynie opinię osób które z tych czy innych powodów ( np. inteligencja w wypowiedziach, znajomość z reala ) szanuję.

Opinię reszty ludzi mam serdecznie w dupie, w tym Twoją, żeby nie było nieporozumień.

Natomiast jeśli Tobie zależy na opinii ludzi z neta których w życiu nie spotkałeś to --->

Generalnie proszę o brak offtopu w tym temacie, jak chcecie założyć temat o Mnie, to dział piaskownica na www.insomnia.pl czeka

Zmieniony przez - mlkv w dniu 2008-12-04 17:41:48

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Koniec OT.

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2008-12-04 17:48:00

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
Natomiast jeśli Tobie zależy na opinii ludzi z neta których w życiu nie spotkałeś to --->

czy umiesz czytac ze zrozumieniem? czy cos takiego napisalem o sobie?


koniec ot, racja nie ma sensu spierac sie z mędrcami tego swiata

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13269
swietny koles i niezywkle inteligentny,widzialem treningi oraz seminaria<kawalki na youtubiektore prowadzil,jest nieliczna z osob,ktora wygladajac jak nasterydowany,po 15-sto letnim wyroku "kozak" ma doktorat,pelen podziw pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kimono a mma

Następny temat

Jakie kupic rekawice MMA - 2 modele Help

WHEY premium