SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeff Seid - idealny przykład sylwetki FIT.

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 61061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
gosc wp*****la 8 tys kcal i myslicie ze przy tylu kcal moglby naturalnie utrzymac mniej wiecej taki bf? mowil o tym w swoich filmikach z ciekawosci poogladalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 1868 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24162
Jprdl. Jak przeczytałem ostatnie komentarze to się zastanawiałem czy to bóg. Ja nic do niego nie mam, szczerze mam go gdzieś, nie odpowiada mi jego sylwetka ale tak go bronicie, że aż śmieszne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
no raczej nie realne sie nie zalac przy takiej ilosci kcal :D
jak mozna tyle zjesc, czym tyle podbic ;D? ja ledwo 3k daje rade

mnie natomiast smiesza takie skroty jprdl o.O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80948
Normalnie z czasem rozepchasz zoladek i bedziesz miescil wiecej zarcia nie kazdy od razu wp*****lal 5 tys kcal

Zmieniony przez - Cien w dniu 2014-01-05 15:11:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 211 Wiek 108 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5481
mam nadzieje ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 1420 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10667
Darknes jak Cie nie interesuje to się nie wypowiadaj.

Moim zdaniem nie trzeba rozpychać specjalnie żołądka tylko jeść 6-7 razy dzennie :) Jak by jadł 8000 kcal w 3 posiłkach to bebech miałby jak ronnie. Dla mnie osobiście gdy ktoś bierze sterydy(szczególnie amatorzy) to mi w ogóle nie imponuje. To zwykłe lenistwo i chciwość według mnie:)

Temat miał być o sylwetkach a mowa głównie o Jeffie Seid :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 333 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8665
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiana planu oraz zaczęcie cyklu

Następny temat

Wykonanie samemu obciążenia betonowego 2z20 kg

WHEY premium