SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzienie w pracy.Przerwa po 4 godz...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 267
Witam,
Jako że chodze do pracy i przerwę ustaliłem sobie dopiero po ok.3.5/4godz pracy zastanawiam się co jeść...Stosowałem już różne dania,ale zazwyczaj po ok 2 po przerwie znów ejstem glodny...Z tego co sie interesowałem w pracy spalam ok 1300kcal.na pewno musi to byc duża porcja węgli żeby miec siłę na dalczy ciąg pracy.
Zaznacze że jestes w trakcie budowania masy.

Pozdrawiam,
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38514
100-150gr makronu durum 100-200 gr twarogu 20 kg gram siemie lniane/orzechy wloskie i do tego maly jogurt albo troche dzemu i to wsio. mozęsz dogryzc bananem dobrze powienien wejsc jeszcze. sporbuj w trakcie podjadac orzechy duzo kcal bo wegle wiesz:)

chin up:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
dodaj takie produkty,których nie masz jeszcze w diecie(bo jej nie znamy)
Może to być: źródło białka(np.ryba)+źródło węgli(np.makaron durum)+źródło tłuszczu (np.oliwa)+warzywa
-to wszystko do pojemnika i masz gotowy posiłek w pracy

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 267
Własnie wychodze do pracy,więc jutro z rana postaram się wrzucic dietkę.
Na dzisiaj zrobiłem sobie 150gram makaronu+3jajka[całe]+garść przechów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 267
Oto moja dieta.Muszę dołozyc do niej te 1300kcal,tylko nie wiem co gdzie wcisnąć...
Musze znalezc zamiennik płatków owsianych bo niestety po nich jestem szybkim gościem WC...niby płatki kukurydziane majaa ok 81g węgli,ale jakos nie do konca jestem do nich przekonany.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Tomus93
.Muszę dołozyc do niej te 1300kcal,tylko nie wiem co gdzie wcisnąć...


Jeśli parametry w profilu masz aktualne,to jedzenie 5000kcal w Twoim przypadku to raczej spora przesada. Liczyłeś swoje zapotrzebowanie?

Tomus93

Musze znalezc zamiennik płatków owsianych


Możesz zamienić je na dowolnie inne źródło węglowodanów np.makaron durum,ryż,kasza jaglana,chleb razowy

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 267
jutro jeszcze spróbuję zmieszac owsiane z kukurydzianymi.
moje zapotrzebowanie to ok 3100kcal jak dobrze pamiętam,wiec dieta moze zostac tak jak jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76007 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754730
Zjedz normalny posiłek w tej pracy, ew. trochę większy.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Harmonogram i dieta

Następny temat

Pytanie o aminokwasy ?

WHEY premium