SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedziem z koksem//blog by xKuba92x

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422
Witam wszystkich

Postanowiłem założyć w tym dziale blog/dziennik treningowy w którym zamieszczać będe postępy jakich dokonuję.Nigdy nie trenowałem na siłowni i z wytrzymałością czy siłą u mnie kiepsko,więc zaczne od podstaw,czyli treningu Mawashiego dla początkujących(ACT).

Troche o mnie:
Wiek:16lat(rocznik 1992)
Wzrost:180cm
Waga:68kg-70kg
Typ budowy:ekto
Biceps:30cm
Staż treningowy:praktycznie zerowy

Jest więc kiepściutko.Jeśli chodzi o wyniki siłowe to jeszcze gorzej-pompek zrobie ze 30,ale z podciąganiem na drążku kompletna kicha(1-2 powtórzenia i to nie pełne ).

Cel treningu:Poprawa sylwetki,czyli mała redukcja tłuszczu i zdobycie trochę mięśnia.Polepszenie wyników siłowych w podstawowych ćwiczeniach jak pompki czy podciąganie na drążku.

Sprzęt:Hantle 5 kg,baniaki,drążek.

Dieta:Na początek zaczne od stosowania 10 zasad żywieniowych,będe jadł 4-5 posiłków dziennie oraz wywale słodycze i inne syfy.

Trening:
Poniedziałek/Środa/Piątek ACT dla początkujących by Mawashi
Wtorek/Czwartek/Sobota ABS2+bieganko/skakanka

Foty będą niebawem(być może jutro).Z treningiem ruszam od dnia jutrzejszego ale nie wiem czy nie zrobie Abs'a ,a ACT nie przesune na Wtorek/Czwartek/Sobota gdyż jutro mam 3 wychowania fizyczne i moge być padnięty

To tyle,wszelkie rady i sugestie mile widziane

Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2008-09-14 21:10:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Moja sugestia: pamiętaj, że bulterier wymięka kondycyjnie przy pitbullu, a Ty masz być jak pitbull i szarpać mięcho do końca

Jedziesz, następny domator w naszym dziale. Możesz liczyć na moją pomoc.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422
Heh,dzięki Mawashi na to licze-Twoja obecnosc bardzo mi pomoze

Dzisiaj tak jak sie spodziewalem mialem niezly zapieprz i nogi mi odpadają po bieganiu...ciężko mi określić ile to było,ale dało mi nieźle w kość.

Zamierzam więc dzisiaj zrobić tylko ABS2 i do tego dołoże troche ćwiczeń na kręgosłup bo mam skolioze i powinienem je wykonywac(tak przynajmniej mówił lekarz).

Zacząłem,więc niemrawo,ale jutro będzie więcej sił i zaczne już trening docelowy.

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzania mojego dziennika

edit.Jeszcze pytanko do Ciebie Mawashi:Jak myślisz,warto zaopatrzyć się w jakiegoś gainerka?Postaram się trzymać zasad żywieniowych,ale myśle,że troche za mało mimo wszystko jem i przydałoby się takie uzupełnienie...

Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2008-09-15 17:05:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8372
No powodzenia domatorze. Ja też ćwiczę tym planem i jak się przyłożę to po dwóch obwodach już czuję zmęczenie. Będę zaglądał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422
No to jedziemy na jednym wózku

Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2008-09-15 18:58:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3094
Nawet jeśli nie masz ułożonej diety, z własnego doświadczenia wiem, że warto jest pamiętać o odpowiednich proporcjach węgli/białka/tłuszczu w każdym posiłku i przykładać się do posiłków przed i po treningowych. A gainer to świetna sprawa, zwłaszcza jeśli często jesteś na mieście albo masz kłopoty z wpychaniem w siebie jedzenia.

Będę się przyglądać. Powodzenia.

ANIMA SANA IN CORPORE SANO

http://www.sfd.pl/Niecodziennik_pajarito_-_podsumowanie_str._12-t416114.html - mój niecodziennik treningowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422
Trudne początki...
Trening 16.09.2009

To dopiero początek mojej przygody ze sportem,ale już teraz wiem,że nie jest to łatwy kawałek chleba.Trzeba sporo samozaparcia oraz silnej woli by coś osiągnąć,dlatego daże dużym szacunkiem ludzi którzy poświęcili życie jakiejkolwiek dyscyplinie sportowej.Najtrudniej jest gdy codziennie słyszy się dołujące komentarze,które działają destruktywnie na człowieka i zniechęcają do pracy nad sobą.Ja jednak postanowiłem iść własną drogą i mam nadzieję,że małymi kroczkami osiągne upragniony cel.Mam coś do udowodnienia choćby samemu sobie,więc łatwo nie odpuszcze i będe szedł do końca!

Dobra no to mała relacja z treningu.Przed rozpoczęciem ćwiczeń czułem się padnięty.Po wczorajszych wojażach biegowych straszne zakwasy na nogach a ABS zmasakrował mi brzuch Dziwne to troche bo kiedyś już go robiłem i dawałem spokojnie rade.Przełamałem się jednak i zrobiłem wszystko co zamierzałem(poza podciągnięciami na drążku bo to moja najsłabsza strona i nie dałbym rady już).

Wyglądało to tak:

1)Wspięcia na palce obunóż 15 powtorzeń
2)Przysiady z obiążeniem 15 powt.
3)Pompki 12 powt.
4)Podciąganie wzdłuż tułowia hantelka 12 powt.
5)Uginanie przedramion z hantelkiem(5kg) 12 powt.
6)Pompki z wąskim rozstawieniem rąk 8 powt.
7)Uginanie nadgartków z hantlekiem(5kg) 8powt.
Dwa obwody oczywiście.

Przed treningiem lekka rozgrzewka,a po treningu mocne rozciąganie żeby rozluźnić obolałe od zakwasów mięśnie

pajarito-dzięki za odwiedziny,mam nadzieje,że będziesz często wpadał bo to Ty mnie po części swoim "niecodziennikiem" zmotywowałeś by coś ze sobą zrobić

To narazie tyle.Niech moc będzie z wami!

Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2008-09-16 17:08:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9787
Nigdy nie opuszczaj podciągania na drążku, to bardzo dobre i ważne ćwiczenie. Proponuje abyś zaczynał od przysiadów potem wspięcia co da ci oddech właśnie przed podciąganiem.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422



Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2008-10-13 19:56:49

Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2008-10-13 19:58:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1859 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 31643
Proszę:











Zmieniony przez - szepke w dniu 2008-10-13 19:59:32

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2422
Ok,wielkie dzięki;)

Zmieniony przez - xKuba92x w dniu 2008-10-13 20:04:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siedemnastoletni laik chce zacząć ćwiczyć...

Następny temat

Trening 14 latka

WHEY premium