SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzenie w szkole

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 177
Witam, widziałem, że jest już pare tematów na ten temat, lecz chciałbym żebyście mogli podesłać ciekawe przepisy które można zrobić i wziąść sobie do szkoły. Narazie na śniadanie sprawdziłem tylko placki z płatkami owsianymi. Jak do szkoły ryż to z czym i ile go brac ? 100 czy 200g ? Czy po prostu 50g. :) Jakby dało rade to prosiłbym o przepisy :)

"Wielu ludzi poniosło porażkę, ponieważ zrezygnowali nie zdając sobie sprawy jak blisko byli sukcesu"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Trudno powiedzieć ile tego ryżu ma być, 100g spokojnie powinno starczyć na cały dzien w szkole, dodaj do tego 100g piersi jakiegoś pomidorka, jogurtem naturalnym mzoesz polać jak za suche, placka owsianego też spokojnie mozna zabrać, nieraz do pracy robiłem sobie na dwa dni, jak masz opiekacz do sandwiczów to zamiast placka wrzucasz do takiego opiekacza i masz trójkąty, ja robiłem tak, płatki owsiane już namoczone i odsączone, ugotowna piers i zmielona w maszynce oliwki, kukurydza i tyle. Kanapki z razowca i piersi kurczaka mozesz brac, pieczone udka, serek wiejski z warzywami.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5941
ryż + kurak + surówka w pojemniczku ;d chodź ja tak nigdy nie będę jeść bo sytuacja finansowa nie pozwala na to ;d to czy weźmiesz 50/100g nie ma chyba wpływu na nic ile wezmiesz, bo musisz nie chodzić głodny tylko najedzony/normalny ;d organizm musi miec budulec żeby budować tam sylwetke i w dużej mierze liczą sie geny. Trza ćwiczyć, jak p******e głupoty to mnie ktoś zhejci zaraz xD

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak ogarniesz chociaz czesciwo miche to bedziesz wiedzial czy 50 czy 200 g potrzebujesz i od tego trzeba zaczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 177
@up 200g to ja na obiad jem ;) Myślę, że na śniadanie tylko jedna torebke ;) A macie przepisy na jakies placki, nalesniki czy coś ? :)

"Wielu ludzi poniosło porażkę, ponieważ zrezygnowali nie zdając sobie sprawy jak blisko byli sukcesu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2609 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29039
Dzial Kuchnia SFD.
Tam znajdziesz sporo ciekawych przepisów na placki i nie tylko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny .;d

Następny temat

trening 2 x tydzień po przerwie dla cukrzyka

WHEY premium