SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzenie gotowe ze sklepow

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć co myślicie o takich nalesnikach gotowych z marketów np z twarogiem lub np różnych produktach które zawierają w sobie mięso np gotowe hamburgery,lazania, pierogi z mięsem. Gości u jeden z silki mi to doradza bo mówi że mięso w tych produktach jest mało wartościowe. Jecie takie rzeczy ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No i ma racje, rarytasów po takim produkcie nie ma co się spodziewac, z reguły to są słabe jakościowo produkty.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12097
Nie jemy. Z Twarogiem może nie być aż tak źle, ale "mięso" w takich produktach może mieć mało mięsa. Ogólnie zaleca się produkty jak najmniej przetworzone bo na każdym etapie dodają "ulepszacze"
A w cieście takim jak np. na naleśniki to wiadomo dużo spulchniaczy i utwardzonego tłuszczu roślinnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Swojego czasu wpadały mi takie produkty, powiem tak, zdecydowanie wolę swoje, wiem co jem, zdrowsze to i robię pod "swoje" makro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 433
W dzisiejszych czasach dopóki samemu się nie wychoduje, przygotuje czy zrobi to nie będziesz mieć nigdy pewności co tam jest... Branża spożywcza to po prostu biznes, gdzie idą na noże i na rynkach silnie konkurencyjnych jak nie mają z czego już obniżać ceny to robią to kosztem jakości. Nie ma się co łudzić, że za niską cenę dostaniemy wartościowe produkty. Tak mnie naszło propos cen :p a propos produktów pakowany to tak jak wyżej wspomniano im produkt mniej przetorzony tym bardziej zdrowy i wartościowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy opłaca sie robic kurs trenera personalnego w Krakowie ?

Następny temat

Gdzie wstawić ankietę?

WHEY premium