SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzenie czekolady

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6142

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Witam czy jedzenie czekolady wpływa na wzrost mięśni? Wiem że tkanka tłuszczowa mi się podniesie jak będę jeść czekoladę ale czy czekolada hamuje wzrost mięśni? Bo wyczytałem że czekolada tamuje wchłanianie białka. Nie wiem czy to prawda.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 533
Jedz wszystko co chcesz trzymając przy tym deficyt diety :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575737
Wartościowy produkt, ale kupuj gorzką tą z najwyższym % kakao - 60/70/80/90.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Cały czas jadłem mleczną ale trzymałem też dietę to chyba aż tak źle nie jest co ? Oczywiście był dni w których nie miałem diety. Była to jakaś zabawa albo urodziny było tak raz lub dwa razy na miesiąc. Nie piłem tam alkoholu ale słodkości jadłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
I zazwyczaj było tam mięso też się nażarłem więc białko było :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
ile tych czekolad? Jaki masz bilans kcal energetyczny?
redukcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
Niewiem ile czekolad jem kiedy mam ochotę. Niekiedy to jest pół czekolady a niekiedy w cale a jeszcze kiedy indziej jakiś batonik typu merci. Jestem na masie. Nie obliczałem nigdy tego bilansu kalorycznego jem dużo jedynie do tego obliczałem węglowodany i białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 821 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3944
jedz tak żeby zgadzał Ci się bilans. Mimo wszystko staraj się nie jeść czekolady po 19 ponieważ są to same cukry proste.

"Dziś zrób to czego innym się nie chce, jutro zrób to czego inni nie będą w stanie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 869
W słodyczach też są więc ich też nie jeść po 19 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 53732
sinboy321
jedz tak żeby zgadzał Ci się bilans. Mimo wszystko staraj się nie jeść czekolady po 19 ponieważ są to same cukry proste.


"nie jedz czekolady po 19"

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11941 Napisanych postów 160154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233423
czekolada deserowa, 70-80% kakao to nie tylko cukry proste
zerknijcie na sklad najpierw tego co jecie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki

Następny temat

Poprawa planu treningowego.

Wiecej