SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Witam wszystkich,mam problem bo chciałbym sobie ulozyc diete,ale nie znam dobrze kuchni,ze ile twarog ma bialek itp. Moze jest jakis temat podwieszony ale nie widze go,przeoczyłem? Oczywiscie mowa tu o masie. Chce wiedziec co jesc i ile Tego.Dziekuje za pomoc pozdrowionka;p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29217
na KAŻDYM opakowaniu żywności masz wartość podaną białka ww i tł. na 100g produktu.

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
Są posty podwieszone po za tym ja zawsze robię tak jak chcę poczytać o jakimś produkcie czy coś wpisuję przykładowo" twaróg półtłusty sfd" na tym forum masz miliony tematów o produktach :) zapoznawaj się pomału z forum i wszystko pójdzie ok.

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Wpisz sobie w googlach:"tabele wartości odżywczych" i kliknij w drugi link-te tabele są dosyć praktyczne

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12
Dziekuje bardzo panowie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o sprawdzenie diety na masę

Następny temat

Pomoc w ułożeniu diety

WHEY premium