SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeden mięsień piersiowy większy. POMOCY!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2069

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16
Witam. Niedawno zauważyłem, że jeden z mięśni na klacie jest mniejszy. Dokładniej jak zrobiłem zdjęcie. W lustrze nie było widać tak znacznie tej nieproporcjonalności. Klatkę tylko ćwiczę hantlami: - wyciskanie na prostej, skosnej i rozpiętki. Zastosowałem się do zaleceń o których przeczytałem na forum: aby ćwiczyć z równym ciężarem podczas treningu ze sztangielkami oraz zrezygnowaniu ze sztangi. Mam parę pytań odnośnie tematu: 1. Czy dobrze jest robic przy takiej wadzie pompki?? 2. Czy ktos miał podobna sytuację i sobie poradził? Zdjecie: http://zmniejszacz.pl/zdjecie/128/192104_klata.png 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80948
Nie jest dysproporcja zbyt duza jak juz pisales cwicz hantlami rowny ciezar ten sam tor ruchu bo czasem jest tak ze slabsza reka ucieka i smialo rob reszte cwiczen pompki itd nie ograniczaj sie tylko do hantelek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 25 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16
Kiedyś robiłem klatkę na trochę krzywej ławce, czy to mogło mieć jakiś wpływ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 2406 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 80948
Pewnie ,że mogło jedna strona była wyżej druga nizej i jedna czesc piersiowego mogla przyjmowac wieksza prace i stad ta dysproporcja
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1424
nie widze zabardzo w czym problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 470 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9366
ja tez tu nic nie widze żadnej dysproporcji ..

Zapraszam REAKTYWOWAŁEM DZIENNIK-->
http://www.sfd.pl/[DT]_Forcer_Masa_masa_masa_-t1005515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 407 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29449
Nie rezygnuj ze sztangi, to podstawa w treningu klatki. Różnica jest minimalna i z czasem zaniknie, dokładaj masy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 494 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12553
Nie ma tu żadnej dysproporcji, trenuj dalej i wyprostuj ławkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Czuje to gdy mięsień jest napięty, jest po prostu mniejszy, od srodka klatki jest go mniej i o dolu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33219 Napisanych postów 272058 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367488
to nie dział od takich pytań

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Moje półtora roku

Następny temat

Pół roku ćwiczeń DO OCENY

NutLove