SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jeżeli HMB to kapsułki czy tabletki ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2511

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam do was pytanie poniewaz mam zamiar kupic sobie HMB i nie wiem czy kapsułki czy tabletki ? prosze o proste/jasne wyjasnienie. Z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Forum jest po to zeby pytac
A search ****a jest specjalnie po to zeby z niego korzystac wiec przystopuj chlopcze - HMB jako pojedynczy supl jest gowno warty a jak jeszcze chcesz osiagnac to co pisza na opakowaniu to powodzenia ci zycze - ogolem strata kasy chyba ze nia srasz i na niej spisz - to zaczynaj przygode - jasne ? Vlad napisal krotko i zwiezle

Nie zebym propagowal jakas firme albo cos ale trec ma w promocji - vip series 300 kaps za jakies 99 zl ? nie kojarze konkretnie - ale gdzies to widzialem - szkoda ze nie ma treca w sklepie
Fajny antykatabolik - bo sluzy to do czegos jeszcze poza tym ?

EDIT: Wez lepiej wyslij sms'a i nie trac kasy na hmb sms = mozesz dawac sogi

Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-10-05 23:06:50

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
nie kupuj wcale - jasne?

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Vladek uspokuj sie HMB dziala! na szczury czy tam koty ale dziala
ja tam uzywam czasem:>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup w kapsułkach ja takie miałem. Miałem też w tabsach ale to przestarzała technologia :). W kapsułkach sie szybciej wchłoni. Na czym ci zależy biorąc hmb?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
najpiew kup w tabletkach,a potem w kapsułkach
zobacz,które na ciebie lepiej działają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co za po******lency !!!! chyba po to jest to forum zeby sobiew radzic a nie brechtac i robic z kogos sobie jaja widze ze w tym dziale na nikogo pozadnego nie trafiłem jak narazie wiec bez sogow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
nie kupuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w plynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
po pierwsze nie obrazaj a po drugie c***a dasz nie soga bo nie masz abona.
sprdlj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 874 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4729
Casusbelli

[ [] N S T R |_| [ T | [] N
T | M E
A G A | N

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
o kurna nie dostalismy sogów

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

są spadki po gainerach?

Następny temat

Tanie białko

WHEY premium