SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jasno żółty stolec

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 35
Witam,

Opiszę wszystko od początku. Od około roku czuję się osłabiony, często śpiący, jak się budziłem rano to czułem się już zmęczony, brak mi było chęci do wszystkiego. Jakiś miesiąc temu wyskoczyło mi coś jakby pokrzywka na klatce piersiowej, kilka czerwonych plam, bardzo rzadko swędzące. Nie miałem czasu żeby iść do lekarza z tym bo miałem sesje i trochę zajęć, a jak już się zapisałem to wysypka zniknęła na parę dni i odwołałem wizytę. Potem znowu wróciła. Któregoś dnia to opaliłem, bo pracowałem na dworze i wysypka z czerwonej zamieniła się w białe plamy na ciele. Plamy czasami są jaśniejsze a czasami mniej je widać. Pomyślałem że to może być jakaś grzybica skóry i zacząłem jeść rano i wieczorem pieczywo posmarowane masłem i do tego ząbek czosnku, a także olej kokosowy. Z diety wyrzuciłem wszystkie ostre dodatki, majonez, cukier, chipsy (i inne tego typu śmieci), owoce i zmniejszyłem ilość zjadanego pieczywa. I teraz po tygodniu jedzenia czosnku pojawił się jasno żółty stolec i zastawiam się czego mogą to być przyczyny. Czy powinienem przestać spożywać czosnek bo to on powoduje taki dziwny kolor? Wspomnę że nic mnie nie boli w brzuchu i czuje się trochę lepiej niż wcześniej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Kolor stolca głównie zależy od pokarmów jakie spożywasz.

Ze sprawami skórnymi powinieneś udać się do dermatologa. Długo z tym zwlekasz...

Dodatkowo możesz wykonać podstawowe bad lab + tsh.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 798 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4213
ile czosnku jadles dziennie ?

Pewnosc siebie to najwieksza broń

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brak zastrzyku przeciwzakrzepowego

Następny temat

Skręcenie kostki?

WHEY premium