SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jarot09 / Dziennik -Mistrzostwa Polski Juniorów s.77 Złoto+Srebro Superheavy

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 86190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
drugie powtórzenie nie było wcale takie ciężkie, było troche walki ponieważ sztanga nad kolanami trochę zakołysała i z mojej lewej strony uciekła trochę do przodu

Sene: tak startuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Teraz zbieraj siły chodz na spacery w ramach treningu

zrobisz jeszcze lekki trening przygotowawczy prze niedzielnymi zawodami [ktore beda zaza 10 dni ]

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Gruby__69 na pewno mniej od Jarota za tydzień na MPJ w Białymstoku się okaże. Ogólnie ten sezon jest dla mnie pełen różnych zmian technicznych....taki przejściowy a, że okres przygotowawczy trwał raptem 3 miesiące to forma pozostawia wiele do życzenia. Jej solidny wyglad będzie można obejrzeć dopiero w przyszłym roku

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
no chyba juz po zawodach co ?

zdradze ze
265[bandaze]-180[koszulka]-280[RAW] = razem 725 bez kostiumow w siadzie i ciagu

złoto w juniorach do 20
i srebro w juniorach do 23


relacje Jarot wpisze

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13096
WODYN daj chlopakowi odpoczac
niech sie nacieszy ;]
tez czekam na relacje chociarz widzialem na zywo xD

"Jest dobrze i bedzie jeszcze dobrzej"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
a więc tak

MEDALE ZŁOTY DO LAT 20 I SREBRNY DO LAT 23

a teraz krótko o starcie:

SIADY BEZ KOSTIUMU:
250kg - lekko i podejście zaliczone
265kg - bardzo głeboko i z zapasem, ale niewielkim, jednak lżej niż na treningu,
275kg - niestety chyba o 5kg za dużo, co prawda trochę mnie przechyliło na palce ale jednak było to poprostu minimalnie za cięzkie

ŁAWA W KOSZULI:
170kg- jak szmata i zaliczone
180kg - również zapas i podejście zaliczone
185kg - trochę ciężkawo, ale wyciśnięte, niestety ku mojemu i nie tylko zdziwieniu spalone

CIĄG BEZ KOSTUMU:
260kg - mega lekko
275kg - chciałem w drugim troche więcej, ale podali mi 275 i chyba ten ciężararek zlekceważyłem, zabrakło skupienia no i lipa, nad kolanami utrata równowagi, może mogłem to dociągnąć ale nieczysto, także puściłem sztange żeby nie tracić sił
280kg - chcieli żebym powtarzał, ale ja chciałem 5kg więcej chociaż, bo 275 by mnie nie satysfakcjonowało, skupiłem się i wciągnąłem to, zapas 10kg myślę był, 290kg było w zasięgu


OGÓLNIE ZADOWOLONY JESTEM, ALE JEDNAK MOGŁO BYĆ LEPIEJ, STAĆ MNIE BYŁO NA TYCH ZAWODACH NA 270-185-290, NA ZALICZENIE, ALE NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIE WIĘCEJ


FILMIK Z NAJWYŻEJ PRZEZEMNIE ZALICZONYMI PODEJŚCIAMI


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
robcikqpa: było podbić do mnie, a tobie jak poszło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Jarot, czemu nie wstawisz sobie w podpis linku do strony z zawodami?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62293 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777603
bardzo dobry występ

nie bądź taki krytyczny

gratuluje !!!!

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6319
naprawde za***iscie !!

Jarot, Ty jestes chyba taki Grabowski za mlodu

wiec nie martw sie jeszcze bedzie SIŁA !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy DIeta

Następny temat

Trening 3 dni pod rząd

WHEY premium