SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jarot09 / Dziennik -Mistrzostwa Polski Juniorów s.77 Złoto+Srebro Superheavy

temat działu:

Trening dla początkujących

Ilość wyświetleń tematu: 85551

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
jezeli brales SAA to maly jestes przy mnie... jezeli nie to respetk ale naprawde ciezko zrozumiec ze w takim wieku 50 w lapie. sa gdzies granice genetyki.

Zmieniony przez - Artek90 w dniu 2008-12-18 23:14:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
czemu wyciskanie lezac tak slabo ?
o maly wlos zrobil OFICJALNY Rekord Polski Mlodzikow pare tygodni temu wiec nie rozumiem jak mozna to nazwac slabym?

no i przeciez rok temu bylo ze 30-40 kilo slabiej

wiec chyba nie masz co narzekac na postepy Jarota


PS

nie wiem co to jest "klatka", domyslam sie ze chodzi o wyciskanie lezac ale wyc lezac to na pewno nie tylko klatka

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
młodziki czyli do lat 18 ?
ja z taka sama waga i wzrostem, 175kg bez koszulki wyciskam. czyli zaliczam się jeszcze do młodzików? staz mam 2 lata. reszty nie porownuje bo slabo wypadam z reszta przy nim. ale nie mogę zrozumieć 17lat i taki byk... chyba dziś nie zasnę )
powiedzcie ze brał saa w tak młodym wieku a nie zadam już więcej pytań!nie ze mam coś do tych co biorą ale to by tłumaczyło jego budowę !!!

Zmieniony przez - Artek90 w dniu 2008-12-19 00:27:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
do końca tego roku się zaliczasz jako młodzik jeżeli jesteś rocznik 1990, ale już troche za późno, ponieważ mistrzostwa polski młodzików były...

ja jestem rocznik 1991 więc jeszcze w roku 2009 zaliczam się do mlodzików

tutaj masz moją relacje i filmiki z moich podejść z tych zawodów
https://www.sfd.pl/Jarot09_/_dziennik_/_SIŁA!!!_10-bój_siłowy-t422660-s43.html


a co do SAA to nie brałem i nie wiem czemu sam o to tak wypytujesz? sam brałeś i nie możesz uwierzyć że może być ktoś większy i silniejszy nie korzystając z niedozwolonych środków?

Zmieniony przez - Jarot09 w dniu 2008-12-19 00:34:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
jarot!!! ja sa na oczy nie widziałem nigdy!!! ale chodzi mi tylko o twoja budowe! ja myślałem ze jestem byk. ty masz dopiero 17lat!a twoja budowa poraza... tylko tyle.

czyli do konca roku jestem w mlodzikach heheh... w mc czy przysiadzie cianko wypadam do ciebie. ale swoja pare w klacie mam i jestem dumny:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Artek

jestem pweien ze 99% ludzi ktorych znasz/widzisz na codzien za plecami gada ze koksisz

175 to super wynik w wyciskaniu, przysiadow czy ciagow slabych tez nie masz

jednak Jarot slabego wycisku nie ma, treningowo 20kg za Tobą w tym wieku to zadne "bycie w tyle" wiec nie czaje co w tym jego wyciskaniu slabego

w tym wieku trudno jest byc silnym
Daniel Grabowski wyciskal tyle co Jarot bedac o rok starszy a teraz w wieku 22 lat jest mistrzem swiata juniorow w 3boju
rekord polski w wyciskaniu tez posiada

wszystko sie rozstrzygnie w przyszlosci
rok temu "znaffcy" jechali Jarotowi ze klaty nie ma bo wyciskal 120... ale mial 16 lat a w tym wieku chlopcy nie maja silnej gory ciala, za malo lat wytwarzaja testosteron przez co sile maja najwyzej w nogach - analogicznie do kobiet





nie kazdy moze wyciskac z latwoscia, szczegolnie trudno tym co maja dlugie rece

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21170
no ok cofie to ze slaba ma klate!!! wodyn masz racje wielu ludzi posadza mnie o koksy!zobaczymy co czas przyniesie bardzo chcialbym kiedys gdzies wystartować!!!rece mam dlugie ale daje rade!
mnie tylko zdziwilo ze jest ktoś mlodszy i w dodatku wiekszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
zawsze byli i beda tacy ... gdzies tam


jesli juz nie jestes mlodzikiem to niestety wiekszosc powaznych zawodow jest juz w "sprzecie"

tutaj silny triceps bardziej sie liczy niz "klata" jesli chcesz w pelni ten sprzet wykorzystac

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
wogóle pytanie o saa jarota jest nie na miejscu....
gdy sie sledziło jego losy od poczatku.... widac ze jego wyniki to dobra genetyka i w hooy włozonej pracy i wyrzeczen...

za kilka lat bedzie czołowym zawodnikiem na świecie w seniorach....
i to jest piękne ze mozna sledzic poczynania mistrza i jego droge ku najwiekszym trofeum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
prawda

Jarot jest chyba najbardziej zdyscyplinowanym zawodnikiem jakiego mialem okazje trenowac, nie ma tez chwili zawachania, wie do czego dazy i nie daje sie zwiesc "babskiemu gadaniu"....

od poczatku mu jechali ze powinien zrobic redukcje, ze powinien to a tamto

tymczasem gdyby to zrobil zatoczylby tylko bledne kolo, wcale nie przyblizyloby go to sukcesu w tym co chce robic


ostatnio zauwazylem ze ma ideeentyczne pomysly treningowe jak ja(niezaleznie opracowane), dobrze to wrozy tym bardziej ze ma dopiero 17 lat

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy DIeta

Następny temat

Trening 3 dni pod rząd

Wiecej