SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jan Kwaśniewski i jego filozofie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 799 Wiek 24 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14428
Cześć. Wiem, że były już tematy tego typu, ale dosyć dawno, bo kilka lat czy dekada to sporo patrząc z perspektywy rozwoju dietetyki. Natknąłem się na książkę powyższego Pana pod tytułem 'Tłuste życie'. Zacząłem czytać dziś, przerobiłem około 100stron narazie i wiem, że trzeba było kupić jego inną książkę pod tytułem 'dieta optymalna'. Tam chyba są konkretne rzeczy na jej temat, bo tutaj wygłasza głównie jakieś filozofie, obraża wielu lekarzy i polityków(jako ogół) i według niego jest jedna prawda czyli dieta kapłanów, mędrców niedostępna dla niewolników i ludzi głupich-dieta optymalna. Chciałem zapytać, kto z was stosuje tą dietę, bo wiem, że ma sporo zwolenników, kopiąc na forach mnóstwo osób zarzeka się, że wyleczyli różne choroby, że zawsze wiąże się stosowanie tej diety z redukcją tkanki tłuszczowej itp. Nie zajmuję się życiem celebrytów i dietami sportowców, ale wiem, że Robert Piotrkowicz stosuje dietę optymalną, a przynajmniej ją stosował i ciągle na niej bazuje uwzględniając pewne modyfikacje konieczne ze względu na sportowy tryb życia. Pisałem z nim i polecił mi na początek tą książkę. Jeśli jest na tej diecie już wiele lat i jest w polskiej kulturystyce każdy wie na jakim miejscu, to jest to najlepszy przykład, że to nie jest wszystko wyssane z palca. Ogólnie wbiję sobie na tą dietę, bo po prostu chcę sprawdzić co się będzie działo z moim organizmem. Akurat w jednym miał rację: jeśli jest jedna prawda i pojawia się alternatywa, ludzie głupi będą trwać ślepo w tej prawdzie i odrzucą alternatywę, a ludzie mądrzy najpierw spróbują a potem ocenią. Mimo iż do mędrców nie należę, staram się zawsze najpierw samemu sprawdzić, niźli ślepo oceniać nie mając wiedzy. O miażdżyce się nie boję i choroby serca, bo ostatnio przestudiowałem dwie książki na temat cholesterolu i jestem jedną z osób, których jest coraz więcej i które już wiedzą co to naprawdę jest cholesterol. Także o konsekwencje zdrowotne się nie obawiam, bo prawdą jest, że to weglowodany i tłuszcze ale trans wywołują wszelakie choroby cywilizacyjne. Osobiście dla mnie logicznym jest i uważam, że odżywianie jest podstawą zdrowia. Nie wiem i pewnie nikt na świecie nie wie jakie odżywianie jest perfekcyjne dla człowieka co do joty, ale gdyby takie stosować, chorób człowiek by nie uswiadczył. Oczywiście wykluczając napromieniowanie jądrowe, czy boleriozę, bo to nie od naszego żywienia zależy. Mniejsza z tym. Mam nadzieję, że znajdę osoby na dietach tłuszczowych, nie tylko według doktora Kwaśniewskiego. Podzielcie się swoimi opiniami i doświadczeniami. Pozdrawiam serdecznie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
https://www.sfd.pl/Optymalni_na_bombie-t1103644.html 

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomofrik - pomoc przy ułożeniu diety + witaminy + (odżywki?)

Następny temat

Jak pozbyć się mięśni na łydce i widocznych żył?

WHEY premium