SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakościowa masa :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2109

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

81

Wzrost

170

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

120

Obwód uda

60

Obwód talii

80

Staż na siłowni

5 lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

B-3 / W-3/ T-2

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

prop, enan + meta, cypio+wino+t3

Opisz swój plan treningowy

dzielony

Cel cyklu

jakościowa masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

most 2 miesiące

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

norma

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Witam, z racji tego, że czas goni, muszę nabić na siebie jak najwięcej jakościowego mięska i dlatego potrzebuję porady w kwestii dopingu :)
Akutalnie jestem na mostku, ale chyba zbyt wysokie ambicje i nie mogę się powstrzymać aby zacząć już z masą.
Moja propozycja na początek:
1-6 meta 20mg ed
1-6 Cypio 375mg e4d > 6-X 500mg e4d
1-16 Deca 250mg e4d
10-18 Winstrol 50mg ed

Po Dece chcę wejść dać jako główne środki Test + Bold + inne środki, ale to jeszcze będzie czas na to.
Jaka wasza opinia na temat takiego cyklu? (metka w małej dawce, nie chce zbyt dużej retencji, czy raczej zwiększyć dawkę?)
Dece bić razem z testem e4d tak jak rozpisałem w skali 1,5 : 1 potem 2 :1 czy Dece raz w tygodniu?
Cabaser, exe na zbijanie prl i estr zakupić do zbijania w trakcie cyklu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
W takim razie zastosuje Winko, po redukcji i moście myślę, że to będzie super opcja, po za tym bardzo lubie ten środek, świetnie na mnie działa i nie mam po nim takich sajdów jak po mecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
test wino max

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Lodzianin proponujesz mi sam Test + wino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
A co lecialo ostatnio??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Ostatnio Enan 500mg week + wino 40mg ed, aktualnie most 250mg week
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Jak chcesz jakość deka , meta to raczej mokra masa, wiadomo , priorytetem jest dieta, natomiast żeby sobie ułatwić , najlepiej dobrać środki suche , odnośnie twojego celu może spróbuj boldenon + test +tren enan lub boldenon +test + masteron , ewentualnie tren ace + test nakładasz na to masteron/winko i podbijasz po trenie.

Ostatnio propozycja jest najmniej inwazyjna ,, npp nisko + test , możesz dać więcej jak masz exe, + możesz dodać turinabol/masteron ewentualnie winko , ale winko już brałeś to zadbaj o stawy tu npp pomoże, lipidy , i układ pokarmowy [wątroba] inie tylko.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2015-07-19 10:29:59

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Masa ma trwać 8-10 miesięcy i chcę to rozplanować z głową. Bolda z Testem jako główne środki chciałem właśnie dać po Dece na pół roku, czyli przed redukcją.
Od dzieciaka mam ogromną skłonność do zalewania się i retencji wody, nawet teraz na wycince nie mogłem do końca się wyciąć.
Na trena myślę, że jeszcze za wcześnie dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
To daj bolda jako bazę test nisko i manipuluj dawkami .

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Ile mogę Bold ciągnąć jako bazę i w jakiej dawce? 500, 750 mg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Możesz pół roku i więcej. Tylko pamiętaj o acardzie 75mg na dobę na boldenonie , bo Eqi zagęszcza krew.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 47 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 732
Dobrze wiedzieć!
W takim razie przez okres całej masy około 8 miesięcy w tle będzie lecieć Test Cyp/En + Bold (jaka dawka?) i dodawać do nich w niedużych dawkach np najpierw na kicka metka, potem NPP, wino itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w ułożeniu cyklu z mixem A.P INDUJECT-250 I DECA 300 Z GENETICS LAB

Następny temat

UZUPEŁNIAMY PROFILE

WHEY premium