SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakis pomysł na przedtreningówke ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
Witam
Pisze ze względu ze sam nie mam pomysłu co kupić na przedtreningówke. W swoich latach cwiczenia przetestowałem juz shock therapy, no xplode, trec saw, mesomorph, 1mr, superpumpa 250 itp...
Jakis pomysł co można wypróbowac tym razem ? Skłaniam sie raczej ku środkom z geraminą ze względu na lepszggo kompa na treningu, zjadów i zjescia nie mam więc akurat dla mnie ;)
Co polecicie z nowosci ? sam za bardzo ostatnio nie siedze w temacie i rzadko odwiedzam sfd ze wzgledu na robote i wypadłem niestety juz z obiegu infromacji :)
Pozdrawiam
Oczywiscie do tego środka mono, bcaa jakies białko i dopilnowana dieta :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Zabawny
sorry za offa ale gdzie kupie tego Kronic Pump ? bo ani na ale.drogo ani tu


napisz do uzytkownika X-pomp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
a z Meso byłes zadowolony? bo jezeli tak i dobrze działa na Ciebie to bierz własnie jego,
mozesz tez czysta geramine w kapsach. kupic do tego kofeina, czy to w formie supla czy tez dobra kawa przed treningiem..
bardzo dobrze bedzie pobudzac i wyjdzie ekonomicznie w porównaniu do staków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Furore robi teraz Noxipro, podobno mega kosa. A jezeli brales juz takie suple jak 1MR czy Meso, to powinna byc ok dla ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402295
wg mnie Noxipro słabsze od Meso. to cos bardziej pokroju Jack3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
rowniez jade teraz na noxipro i goraco polecam mimo ze bardzo srednio dzialaja na mnie tego typu specyfiki.

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na mnie noxi pro szału nie zrobiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
noxi to cos typu nox od doriana czy 1mr, dziala na poziomie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2132 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23447
z tym, ze noxi duzo taniej wychodzi a to, ze cos dziala na jednego, a na drugiego nie coz... uroki tego sportu

"Robiac byle co, stajesz sie byle kim"

Moj dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/_GET_BIG_OR_DIE_TRYIN_by_zinko-t918364.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
dokladnie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Primal Rampage moge polecic z czystym sumieniem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka jest wg was najlepszxa witamina c na rynku

Następny temat

Pomoc w rozłożeniu supli

WHEY premium