SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiego gainera ?:D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Więc 737 megabola sprzedaje koledze ktory po tym sracza nie zalicza , bo ja go mam po 3-4min od momentu wypicia . Nie wiem jaki obecnie gainer jest ceniony więc prosił bym o wypisanie dobrych na dzien dzisiejszy gainerow . SMak nie gra roli , cena gra srednia role , licza sie dla mnie glownie tylko efekty ;)

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
efekty bedziesz mial
majac uporzadkowane odzywianie
gainer jest tutaj jedynie uzupelnieniem
a rodzaj gainera zalezec bedzie od tego
czego w diecie ci brakuje
i jaki stosunek bialka do weglowodanow w tym wypadku zastosowac

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
czego w diecie ci brakuje
i jaki stosunek bialka do weglowodanow w tym wypadku zastosowac


...co z kolei bedzie zalezalo od metabolizmu(endomorficy, ze sklonnoscia do odkladania tluszczu beda mieli stosunkowo mniej weglowodanow)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Białka mam dosyć , potrzeba mi wegli jak najbardziej , diete mam ulozona przez siebie , nie jest to w zadnych rozpiskach , jem tyle ile sie miesci lub na ile mnie stac danego dnia , mam uczulenie na lektoze wiec za duzych wyborow poza gotowanym miesem , tunczykami , jajkami , warzywa , platkami z woda , orzechami , rodzynkami itp. nie mam więc mniej wiecej jem co moge i jest zdrowe . Efekty jako takie mam bo przez 3 miesiace poszedlem o 2 kg w gore , nie chudne mimo ze mam 5 treningow po 2h aerobicznych + silowki w ciagu tygodnia .

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Wiec jakiego mi gainera polecacie obecnie :>

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Mass XXL Treca.

licza sie dla mnie glownie tylko efekty

Gainer to żarcie w proszku, zamiennik posiłku. Gainery róznia się składem i jakoscia, a nie przynoszącymi efektami, gdyż będą one takie same jak po ryzu i kotlecie. Naturalne zawsze lepsze.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
miales gainera ok 30% bialka w zawartosci wiec bez zbednych pytan zaufam twojemu wyborowi i podsune kilka pomyslow na alternatywe:
monster mass biogenix
mass xxl trec
gainer mct olimp
multipower gainer
mutant mass
pvl
master mass hi-tec

kilka z glowy rzucilem a wybor jest naprawde duzy. jakbys bardziej sprecyzowal swoj przypadek to dalbym ze dwa do wyboru dla ulatwienia. patrz na cene, dostepnosc u Ciebie, smaki(to jest wazne bo gainera je sie w duzyc ilosciach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
1. UNIVERSAL Gain Fast
2. BIOGENIX Monster Mass

" bez diety nie ma atlety "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 381 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11765
Mutant mass najlepszy gainer jaki jest na rynku wg.mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Sporo się naczytałem i ... UNIVERSAL Gain Fast wydaje sie byc najlepszy dla mnie . Ogolnie za dnia jem mało warzyw , owoc to czasem typu jablku , banan i rodzynki . Za dnia zapycham sie chlebami razowymi , tunczykami , jajami i na obiad jakas kasza/ryz z miechem + czasem jakies warzywo .
UNIVERSAL Gain Fast dobry ?:>

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 769 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17354
b. dobry :)

" bez diety nie ma atlety "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitrobolon energizer + anabolic BCAA + 737

Następny temat

6-oxo-kto mi wyjasni, wysoki testosteron bez przyrostu siły i masy???

WHEY premium