SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie wy preferujecie techniki walki?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1462

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318
Tak jak w temacie, prosiłbym was o podzielnie się waszym doświadczeniem w tym sporcie jakie preferujecie techniki,jakie ćwiczenia aby zwiększyć swoją siłę i skutecznośc wygranych?

Z góry dziękuję za każdą radę i pomysły:)

Pozdrawiam VINEK1993

Jufa Jufa Koks :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Jeśli o mnie chodzi - hak w bok lub w zależności od oponenta - top roll ( inaczej: górą)

Hak bo lubię swój biceps a top roll bo lubię rozginać ludziom kąty.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 318
Ja też lubie hakiem ale to bardzo obciaża mi biceps jednakże górą to wspomagasz się ciałem:D i to jest świetne:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2726
Znaczenie ma też genetyka, rodzaje ścięgien, budowa...

Hak w moim odczuciu jest łatwiejszy do opanowania.

Ale ! W haku potrzebny jest mocny nadgarstek - do dobrego wygięcia dłoni przeciwnika, a nie tylko jak to często jest mylone - biceps.

Dlatego też nazywamy to hakiem.

Zmieniony przez - kamiiiil w dniu 2009-12-01 12:41:08

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hmm ja jadę głównie góra ze względu na dosyć masywną budowę pleców a jak już zaczynam przegrywać ( co się rzadko zdaża ) to wtedy dółem :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Oglądałem Twoje zdjęcia w którymś poście... jeśli uważasz, że masz masywne plecy...

... to nie oglądaj zdjęć z Mr. Olympia bo się przerazisz %)

Zmieniony przez - kamiiiil w dniu 2009-12-01 17:46:27

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Inazej może na fotce i po wyglądzie nie widać że są duże...ale sporo waże (80kg) jak na wzrost 186cm i 17 lat więc dużo mi to pomaga:)

Jakieś wskazówki od was w technice?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ja ważę 106 kg, tyle samo wzrostu i 92 rocznik...

Nie mam szerokich... mam silne plecy. A to w armwrestlingu jakoś mi się wydaje ważniejsze.

Wskazówki... jeśli masz sparingpartnera, najlepiej jak najwięcej ich, to próbuj, kombinuj i szukaj technik, znajdziesz sobie ulubioną, ew. najgorszą dla siebie - będziesz wiedzieć na co musisz uważać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ok thx :D Mamy w szkole stół do armwrestlingu i można z niego korzystać też poza szkoła a chętnych w klasie mam mase:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie można kupic?

Następny temat

The 9th annual ER Equipment Open Benchpress Competition 2010

BF