SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie witaminy do krety ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 382
Jakie witaminy do kreatyny kupić ?? I czy wgl trzeba brać witaminy .?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile ludzi tyle opinii widzę :) bery i malander gorąco polecam Wanm poniższą książkę. Gwarantuję, że po przeczytaniu każdy z Was będzie mistrzem suplementacji i diety ;)




Zmieniony przez - mdma85 w dniu 2013-05-24 13:06:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 726
po pierwsze nie trzeba a po drugie ja brałem takie https://sklep.sfd.pl/Olimp_Vita-Min_Multiple_Sport-opis864.html 

http://www.youtube.com/watch?v=jSzX6_wiXkI I żeby było normalnie nic za szybko wszystko naturalnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Po pierwsze witaminy są bardzo ważnym elementem dla naszego organizmu, a niektóre minerały działają synergistycznie z kreatyną. Po drugie witaminy w postaci tabletek to tylko dodatek, z diety powinieneś przyjmować 100% zapotrzebowania tym bardziej że te postaci są zdecydowanie lepsze niż ich syntetyczna postać. A po trzecie Nie widze sensu kupowania witamin za 30zł dla sportowca amatora.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Dla sportowca amatora???
To dla zawodowców to witaminy są z koksem????
30zł za witaminy to akurat mało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26947
Olimpa witaminy sa dobre jak sie wgl warzyw nie je. Ale jak sie cos tam je to mozna Activlab np. kupic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
duzo zielonych warzyw

+ olimp vita-min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
@daniel97n nie wiem czy wiesz ale jednak wysiłek fizyczny jest jednym z elementów zwiększających zapotrzebowanie na witaminy, a i nawet niektóre suplementy mogą wpływać na zwiększone zapotrzebowanie. (A te witaminy są właśnie stworzone dla osób o sporo większym zapotrzebowaniu na nie)
Wydawanie 30 zł na witaminy dla osoby pytającej o to czy trzeba coś brać do kreatyny mija się z celem. Raz że to wydatek mogący przewyższać cenę tej kreatyny, więc w rozrachunku efekt/cena wychodzi mało korzystnie a dwa że u osoby 16-sto letniej zupełnie powinno to inaczej wyglądać. Powinien wyrabiać nawyki zdrowego jedzenia, a witaminy syntetyczne powinny być tylko dodatkiem. I trzecia sprawa, 16-scie lat oznacza ze jego budżet jest zależy od rodziców. Miej chłopie trochę litości dla ich portfela, bo jak już wspomniałem jest to bezsensu. :)

Zmieniony przez - 0scar w dniu 2013-05-22 18:49:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 382
branie krety tez bez sensu ?...;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Nie wiem ile trenujesz.:) Ja używałem kreatyny tylko w momentach kiedy chciałem ruszyć przy stagnacji. :)
Jeśli liczba jest zbliżona do Twojego pobytu na forum, to ja kreatyny Ci nie będę polecał, bo tu trzeba przyłożyć się bezwzględnie do diety.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 382
Ja juz cwicze 7 miesięcy ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 159
w twoim wieku takie pytania wogole nie powinny przychodzic ci do glowy, raczej powinienes pytac jak cwiczyc i co jesc. pomysl o tym najpierw przynajmniej puki nie skonczysz dwudziestu lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatynka .

Następny temat

Jakie suplementy na zwiększenie wytrzymałości?

Wiecej