SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie witaminy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1153

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Siema
Mam 17 lat i nie biorę żadnych odżywek prócz spalacza i teraz moję pytanie jakie witaminki winienem kupić bo nieraz jak oglądam wasze zdjęcie to pojawiają się tam jakieś witaminy i inne proszki rodem z apteki.

Naturalnie ze naturalnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
tylko jaki sens teraz ładować witaminy? jest sezon na owoce i warzywa! nie lepiej kilka owoców po treningu! o warzywach nie wspomne, bo piszesz, że dieta jest!
mając dobrze zbilansowaną dietą masz wszystko co trzeba;)

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45122
Ale konkretnie jakie ? Czego po tym oczekujesz ?
Jeśli masz niedobory witamin to poprostu od olimpu sa dobre

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
a masz braki witamin??

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Nie wiem czy mam braki. Ale widziałem w róznych zestawach na redukcji jakieś gold omega 3, tran i inne takie. I nie wiem czy coś jest przydatne na siłkę bo skoro nie mogę jeszcze supli to może przynajmniej takie.

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 50
Co do witamin, możesz zakupić a-z z hi teca

Light weight baby !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
minek95
Nie wiem czy mam braki. Ale widziałem w róznych zestawach na redukcji jakieś gold omega 3, tran i inne takie. I nie wiem czy coś jest przydatne na siłkę bo skoro nie mogę jeszcze supli to może przynajmniej takie.


kwasy tłuszczowe zawsze warto włączyć do diety, jeśli jesz dużo warzyw i jeśli nie są to tylko pomidory to witaminy nie będą potrzebne.

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
To jakie te kawasy tłuszczowe kupić? A to nie ma jakoś kcal bo tak brzmi tłuszczowo ;p

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
Kupiłem OLIMP GOLD OMEGA 3 SPORT 60 KAP, A-Z MEDICA APPLE SLIMMER 45 KAP i OLIMP THERMO SPEED EXTREME 120 KAP może być?

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 437 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3728
ref

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 1192 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 66790
jak już kupiłeś to musi być, chyba nie wyrzucisz

„Ciężar musi być ciężki”Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
dieta dieta dieta!!!

Ja nie chce! Ja to zrobie!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witaminy, magnez ...

Następny temat

redukcja, dobór suplementów

WHEY premium