SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie warzywa lepiej ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
Jak w temacie (przeszukalem wyszukiwarke jakby sie ktos czepial ). wiadomo lato sie konczy, warzywa ktore mam w ogrodku tez i trzeba bedzie kupowac sklepowe. wiadomo ze w zimie warzywa swoje kosztuja, wiec postanowilem szamac mrozone i mam taki problem ze nie wiem jakie

zwykle mrozone do gotowania czy takie "na patelnie" ? bo w tym poscie https://www.sfd.pl/temat269517/  jakosc warzyw "na patelnie" została podwazona. oswieci mnie ktos które lepiej ?? bede wdzieczny za pomoc

btw. prosze o niespamowanie bo banany zaczne rozdawac
1

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Roznego rodzaju. Brokuly, kalafior, papryka reczej beda drogie ale reszta az tak bardzo nie. Mrozone sa ok byle zimeniakow nie bylo. Ale wcale tanio nie wychodza.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
łapiesz pudło z warzywami i z tyłu w opisie składników patrzysz czy nie są zalane jakimś olejem bo ostatnio jakaś taka moda przyszła że mrożonki są z zawartościa oleju, a wiadomo jaki ten olej jest. Kupuj mieszanki na patelnię, lub takie do zup lub same czyli brokuły, kalafior, marchewka, szpinak, seler, Ja osobiście kupuje zielone typu szpinak czy brokuł z racji łatwiejszego trawienia niz przykładowo marchewka

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
Ja z doswiadczenia wiem że zwykle do tych mrożonek to mnóstwo ziemniaków walą, a więc jeśli są w składzie to nie kupuj tej mrozonki, bo masz jak w banku że ziemniaków będzie najwięcej ze wszystkich warzyw. Mrożonki rzeczywiście tak tanio nie wychodzą więc proponuje jeść je zamiennie ze świeżymi, są też w sprzedaży gotowe surówki (jak dla mnie to są one całkiem niezłe), ale co do ich ceny to nie wiem bo dawno nie kupowałem.

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
do tych gotowych suruwek dodaja cukier i jakis olej zapewne nie taki jaki nas interesuje wiec chyba lepiej sobie takie suruwki samemu przyrzadzac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 294
a co myslicie o wrarzywach z puszek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Zgadza sie do gotowych surowek dodaja niepotrzebne smieci, cukier, majonez itp. Warzywa z puszki? Jakie masz na mysli? Nie jadam raczej takich ale widzialem pomidory, szpinak. Takie pomidory to raczej do sosu tylko.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 294
chodzi mi o groszek, marchewke, fasole itd. wiesz, to wszystko co np. bonduelle produkuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 294
http://www.bonduelle.pl/page.php/0/3/2/

tam sa takie puszki opisane
co o tym sadzisz? lepiej puszka czy mrozonka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
Pomidor + cebula pokroić w kostke i masz za***istą sałatke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
dzieki za pomoc, ale dalej nie wiem czy lepiej kupowac warzywa i samemu z nimi cos robic, czy jakies mrozonki

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

orzechy psuja zeby

Następny temat

Dieta do Oceny i/lub poprawy

WHEY premium