SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suplementy?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1858
Witam jakis czas temu powrocilem do treningow; na razie robie trening ogolnorozwojowy, zawsze jak trenowalem to w celu powiekszenia masy miesiniowej nigdy nie myslalem o rzezbie bo to samo przychodzilo. Teraz po pewnym czasie juz troszke mi sie przytylo nabralem brzuszka(pewnie piwnego) ale mnie nie "zalalo" i tu mam pytanie poniewaz planuje zrobic sobie taki maly "cykl" i kupic kreatyne +carbo+(bulk czy gainer???) nie wiem czy po gainerze mi sie nie przytyje moze lepszy bylby bulk? Jaka jest (wiadomo wzgledna)roznica w efektach po bulku lub gainerze??? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17470
albo masujesz albo redukujesz , pomysl co jest twoim celem.

kluczem do sukcesu powinna byc odp dieta ;] (uzupelniana odzywkami jesli to konieczne)

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Nie wiem jakie chcesz mieć efekty po bulku lub gainerze? Jest to po prostu zastapienie normalnego zarcia z tym że bulk ma stosunek węgli do białka 1:1.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1858
Ok ja to rozumiem; moim celem jest robienie masy, oczywiscie ze odpowiednia dieta to podstawa bez tego nie ma o czym dyskutowac, a to sa tylko dodatki ale zastanawiam sie czy gainerek mnie troche nie zaleje bo juz jestem na pograniczu ale z drugiej strony to zawsze mialem budowe troche ze wskazaniem na ektomorfika. Wydaje mi sie ze bulk jest alternatywa dla osob ze sklonnosciami do tycia. ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Tak, bulk jest alternatywą, ale w grę wchodzi odpowiednie dawkowanie

Zmieniony przez - boguc w dniu 2007-10-10 10:54:07

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy carbo zapobiegnie odwodnieniu po % w czasie cyklu?

Następny temat

Muscle Tech

WHEY premium