SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suple po przerwie najlepsze ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Wiek: 20
Cel: Czysta masa mięśniowa
Waga: 76
Wzrost: 183 cm

Info: Mam lekką oponkę na brzuchu oraz dziwny tłuszcz po bokach na klatce piersiowej. Tutaj daję wam zdjęcie, myślę, że przyda się w ocenianiu tematu i opisywania dokładnych opinii na ten temat, aby mi pomóc w wyborze.
http://i39.tinypic.com/2hcm1j5.jpg
Tak jak widać, mam lekki tłuszcz na klatce po bokach, a oponkę mam troszeczkę większą, żeby nie było, że taka sama. Przez długą przerwę od siłowni, jadłem co tylko popadnie + wyjścia na piwo itd. Opuściłem się trochę, ale postanowiłem dalej brać się za siebie i być uzależnionym od ćwiczeń ^^


Witam, nie wiem czy w dobrym dziale umieściłem temat, ale najwyżej będzie 2 w 1.

Mój staż wynosi 3 lata, z czego mam małą wiedzę na temat owego tematu, który zaraz wypiszę.
1. Mam do wyboru takie produkty jak.

XXL NUTRITION BETA-ALANINE
Activlab IsoActive
Olimp Vita-Min Multiple Sport

Chcę je zacząć brać, aczkolwiek nie wiem czy mi się teraz opłaca je kupować. Wiem, że to nie są bostery, czy kreatyny, aczkolwiek wolę wiedzieć, czy bardziej przydałoby mi się to w czasie treningu na siłowni czy nie.

Info: Na siłownię planuję iść za jakiś miesiąc, ponieważ w tej chwili mam za mało czasu zdecydowanie.
1. Do wyboru mam tylko i wyłącznie w tej chwili aeroby (pływanie, bieganie, brzuszki itd.) + ćwiczenia domowe z hantlami + podpórki na pompki.
2. Opłaca kupić mi się owy zestawik, który wymieniłem na górze do takich treningów jak wypisałem na górze, czy może lepiej poczekać aż pójdę na siłownię i dokupić do tego jeszcze cm3 robiąc masę ?

Następna informacja jest taka, że do wyboru mogę mieć jeszcze taki zestaw jak: Peak Whey Delicious Protein + witaminki.
1. Tutaj pytanie się nasuwa: Robić teraz masę, czy może troszkę schudnąć z tej oponki i tego tłuszczu lekkiego na klatce ? Od razu wam powiem, że nie chcę wrócić do dawnej budowy, kiedy byłem chudy.
2. Jeżeli mam robić masę to kupić teraz te białko zamiast produktów powyżej + dieta, którą mam ułożoną przez dietetyka na czystą masę mięśniową ?


Póki co ty chyba tyle. Resztę będę zadawać w czasie rozmowy o ile będą potrzebne takie pytania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez konkretnego sprzętu suplementację sobie odpuść. Odnośnie treningu to jak najbardziej przydało by się znacznie więcej masy żeby cokolwiek rzeźbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczekaj z tym wszystkim.

dokup dużą puchę CM3 z TRECA

teraz nie bierz supli i potrenuj sobie w domu, przygotowawaczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Ok, ale po zdjęciu myślicie, że mam masować dalej i potem to jakoś dzięki treningom ta oponka i ten zbędny tłuszcz po bokach się zmniejszy jak pójdę znów na siłownię trenując i masując odpowiednio ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masuj dalej, a jak masz bzika na punkcie tych boczków to rób sobie codziennie aeroby 20 minut minimalnie i jak mówisz, że masz dietę to prędzej czy później zlecą same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Czyli mówicie, że mam się nie martwić tymi boczkami, małą oponką i tym tłuszczem zbędnym na klatce piersiowej i dalej masować ?
Przy ćwiczeniach to jakoś się uformuje ?
Cholera mam taki dylemat, że muszę znać waszą opinię na ten temat :)

Zmieniony przez - maphi w dniu 2012-01-07 15:15:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ja bym sie nie przejmował - jak zrobisz troche masy to zredukujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Ok dobrze wiedzieć :)
Czyli co proponujecie teraz zakupić ? Peak whey Protein + Cm3 + witaminki ?
Czy beta Alanina też tu by była niezbędna ? Myślę, że taki XXL NUTRITION BETA-ALANINE + Cm3 to niezłe połączenie. Co proponujecie zatem ?
Bo jak dieta to białko mi potrzebne, bo tak mam w diecie, a dudek pisze, żebym się wstrzymał. Więc jak oficjalnie ma to wyglądać ? :)


Zmieniony przez - maphi w dniu 2012-01-07 15:30:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Mini odświeżenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak się tak upierasz to kup sobie jakiś jabłczan w ramach przygotowania na wejście na coś konkretniejszego, a proteiny możesz kupić jako uzupełnienie diety więc jest OK.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HYPERDRINE-OD

Następny temat

BCAA + BIALKO + KREATYNA LUB STAK + ZMA POMOCY !! :)

WHEY premium