SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suple? nr.999999

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3728
Siema
Mam 17 lat ćwiczę od roku z przerwami mam 175 cm wzrostu i 70kg wagi. Chciałbym zacząć robić masę jakościową bo od wieków się odchudzam i schudnąć za bardzo nie mogę. Znaczy schudłem i tyłem i chudłem.. Planuję kupić mono, białko i witaminki mam i tu pytanie- Co jeszcze pomoże mi w nabraniu masy? Dieta jest taka bardzo zdrowa że tak powiem bo organizm mi się do gównianego jedzenia przyzwyczaił chyba i zawsze po takim mam gazy i nawet na minusie jedzac gówno nie chudnę...

Naturalnie ze naturalnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8030 Napisanych postów 149259 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1183810
pewnie dlatego, ze jestes niekonsekwentny i twoja dieta pozostawia wiele do zyczenia.

co juz z supli jadles ogolem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 437 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3728
Białko, bulka, spalacze, beta alanine

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1045 Napisanych postów 21915 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336364
napisz tak na szybko jak wyglada Twoje odzywianie, przykladowy dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ten tydzień to próbowałem if'a ale tylko mi waga wzrosła zamiast zmaleć ;p Tak normlnie to rano np. jajecznica, potem jak wracam ze szkoły kurak w tortilli i na noc serek twarogowy z odżywką.

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1045 Napisanych postów 21915 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 336364
zostaw suple w takim razie a odwiedz dzial odzywianie, to bedzie najlepsze rozwiazanie dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Spoko wiem jak się odżywiać duuzo tam spędziłem tylko ostatnio to zaniechałem, to jak z tymi suplami?

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
wiesz a podałes jadlospis ze male dziecko by sie nie najadlo a co dopiero ze mialo by to dac efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bo zrzucam fat ;p ale jakoś głodny nie chodzę. Dobra to pomożecie?

Naturalnie ze naturalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nawet na redukcji nie mozna schodzic zbyt nisko z kcal bo moze to zepsuc efekty,
no ale jak bardzo chcesz a i tak pewnie cos kupisz to zrob sobie cykl na krecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odżywki typowo siłowe

Następny temat

CYKL - Dawkowanie

WPC