SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suple na początek?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5927
Witajcie
Wiem, że na forum było już pewnie wiele tematów o tej tematyce, ale liczę na Waszą szybką pomoc. Lada dzień zabieram się za ostry trening, jestem w trakcie układania diety, którą niebawem zamieszczę na forum do oceny, kompletujemy z bratem własną siłownie i jedyne co teraz mi zostaje to zakup sumplementów do uzupełnienia diety. Moim celem jest masa i chciałbym się Was poradzić co mi polecacie z supli na początek. Ludzi chcących nieść mi pomoc (konstruktywne wypowiedzi)nagrodzę sogami :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2663
Jeżeli nie ćwiczysz to najpierw zacznij :D Potem ułóż dietę i wyrób sobie nawyki żywieniowe. Dopiero potem możesz pomyśleć o białku ewentualnie o ganierze jeżeli miał byś braki w diecie. Żadna chemia nie zastąpi ci jedzenia. Kreatynę i tym podobne wynalazki odstaw na potem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9359
j/w.
Dietanabol przede wszystkim. :)

Liczba SOG'ów nie jest wyznacznikiem wiedzy.

http://www.youtube.com/watch?v=PZ8lOzK0I7o&feature=related 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 9046 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91231
Marketing robi swoje. Ludzie którzy dopiero wchodzą w tą zabawę są poddatni na reklamę. Istnieje przekonanie że odżywka jest lepsza od jedzenia.
NIE JEST LEPSZA ! jedyna słuszna pora dla odżywki jest po treningu od razu, bo się szybko wchłania a tak to bazuj na jedzeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5927
Panowie ja suple będę traktował jako uzupełnienie diety na którą w większości składać będzie się lubiany przeze mnie ryż, makaron, twaróg, ser, kasza gryczana. Suplementy nie zastąpią mi diety, ale będę chciał nimi uzupełnić brakujące składniki dlatego się pytam Was co byście mi polecili z supli na początek jako uzupełnienie dietki?. Będę starał się spożywać 2g białka na masę ciała a więc ok 164g białka dziennie. Węgli będę dostarczał z makaronu i kaszy natomiast braki paluję uzupełnić Olimp Cabro popijając go w trakcie treningu i bezpośrednio po. Nie wiem czy wybrać białko czyste czy gainera?. Węgli będę dostarczał sporo z posiłków i carbo więc chyba pozostanie wybrać białko. Co o tym myślicie?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2663
Czemu odrazu zakładasz że będziesz miał jakieś braki w diecie ?? Jak masz pożądanie ułożoną dietę i jej przestrzegasz to nie potrzebujesz białka i gainera. Jak już ci pisałem musisz nauczyć się nawyków żywieniowych, powiększyć swoją wiedzę na temat odżywiania. Jeżeli się uprzesz to i tak kupisz te odżwyki więc musisz wiedzieć czego masz najmniej w diecie aby to uzupełnić czy węgli czy białka. Jak tego pierwszego to kup gainera a jak białka to kup białko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odstęp między gainer, kreatyna

Następny temat

Prosze o pomoc w rozpisaniu i ocenie cyklu

Wiecej