SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie suple dla dziewczyny ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 199
Ćwiczę już dość długo około 2 lata (siłownia 2 razy w tygodniu, 1 raz basen, 3 czasem 4 razy bieg na dystansach różnych od 1 do 5 km, a w domu popołudniami- ciężarki i podciąganie na drążku), dodatkowo na wakacje znalazłam robotę, w której chodzę po piętrach 8 czasem 10 godzin dziennie, jest to też dobre jako trening chociaż dosyć wyczerpujący. Dietę odpowiednią też mam. Efekty ćwiczeń widać, jednak jeszcze nie takie jak bym chciała, poza tym odkąd pracuję często czuję się przetrenowana i zaczyna mi jakby ubywać sił. Zależy mi żeby nabrać na razie nie więcej niż 2-3 kg mięśni i jednocześnie stracić resztkę (sądząc na oko 1- 1,5 kg) tłuszczu, no i oczywiście na przybraniu siły. Mam więc pytanie, jaki (lub jakie) z suplementów mogłabym wziąść? Coś tam wiem o każdym z nich (z opinii na forum lub z opisów na stronach firm), ale nie wiem jak to jest w praktyce i jakie to ma działanie na organizm kobiety (czy będą widoczne efekty, ewentualnie czy coś daje jakies skutki uboczne). Zastanawiam się nad HMB, ewentualnie kreatyną, a później jakimś spalaczem tłuszczu. A może polecacie coś innego? Cena też gra rolę, mogę wydać tak do 50 zł w tym, a 100 zl w przyszłym miesiącu. Zmiana sylwetki na niezbyt kobiecą mnie nie straszy, zresztą typowo kobieca mi się nie podoba.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
mozesz sprobowac kreatyny, nie jest droga a jednoczesnie bardzo efektywna, poczytaj o niej sobie i zadecyduj czy ci sie przyda.. polecam rowniez duze dawki magnezu, ktory doskonale sobie radzi ze stresem wysilkowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
Znajoma, ktory troche cwiczy - raczej rekreacyjnie + trenuje judo ostatnio robila cykl z malej puszki cell pumpa - i powiem, ze efekt super, cialko jedrniejsze, miesnie nie takie typowo wodniste - w sensie miekkie (bez urazy) jak u sporej wiekszosci pan na wadze zyskala niewiele - jakis kilogram, ale wizualnie znacznie lepiej =)

Zmieniony przez - Ritual w dniu 2005-07-10 21:46:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
porponowal bym HMB , ZMA i odzywke bialkowa
ze spalaczy Thermo speed

troche kasa tutaj wadzi wiec jesli miala bys kupic ktorys z tych produktow to bierz HMB lub wyrzej wymieniona kreatyne

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chrom a trening na mase

Następny temat

SUPLEMENTY -> FIRMY-> :)

WHEY premium