SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie są AMINOKWASY z Megabolu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2680

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2849
Cześć te pytanie wiąze do tych którzy je stosowali tzn rozchodzi mi sie o to czy dają coś czy raczej dać sobie spokuj bo są bardzo tanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
amino firmy dimitri dostepne u cyberpakera 325tabletek po 1700mg zchakiem za 99zlsa to aminokwasy serwatkowe z dodatkiem pepsyny-enzymu trawiacego bialka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn. ja je bralem i nawet są spoko.tylk maja jedna wade-tam sa strasznie male dawki 4 tab-na 10 kg.wiec ja waząc 80 bralem 32 tab.a to troche za duzo chemii.Ps ale jak je kupisz to nie badz glupi i mysl ze wsytarcza ci tylko 2 tab/10kg.bo to zupelnie za malo. o ile pamietam to 1 tab. miala 600mg aminokwasow podczas gdy 1 tab. mlo ma 2300mg.

BeZ KaSy NiE Ma MaSy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Jedna tabletka ma ok. 550g aminokwasów. Trzeba ich po prostu więcej brać. Są dobre dla osób, którym duże tabletki stają w przełyku. A jakościowo przyzwoite, ale żadna rewelacja, za to tanie. Zresztą aminokwasy w ogóle to są tak wysoko technologicznie zaawansowane produkty, że mogą być tylko dobre, lub bardzo dobre.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2849
jak jeszcze ktoś używał tych aminokwasów niech sie wypowie bo nieiwem czy je mam kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
a czy te aminy nie powinno sie wpiprzac caly rok????

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak . tak jak kazde aminokwasy morzna brac caly rok bez przerwy jesli sie ma oczywiscie kase.:)

BeZ KaSy NiE Ma MaSy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
nie o to mi chodzilo ale nie wazne!!!

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sonbaty - nie wiem jak tobie, ale mi tabletka co ma 550g aminokwasow na pewno nie przeszlaby przez gardlo! :)

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Oczywiście powinno być 550mg. Ale się czepiasz szczegółów.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dalem przeciez usmieszek na koncu, wiec to nie bylo zlosliwie.

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 116


A JA POWIEM TYLKO DAJ SE SPOKÓJ . JEDNYM SŁOWEM SĄ NIC NIE WARTE A ŻEBY POŁKNĄĆ JEDNĄ TABLETKĘ KTÓRA JEST WIELKOŚCI KRĄŻKA HOKEJOWEGO TRZEBA NIE LADA WYSIŁKU. LEPIEJ KASE WYDAJ NA CO INNEGO.....

cooltras

Mała siła przykładana nieustannie,może osiągnąć niemożliwe!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-Glutamina

Następny temat

BODYMAX wyciąg z żen-szenia

WHEY premium