SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ryby jesc i w jakiej postaci

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 399 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 22464
witam, jakie tłuste ryby mam jeść w rozsądnych cenach? myslalem o makreli i sledziach bo je lubie, ale nadal nie wiem w jakiej postaci, przeciez kazda ryba jest konserwowana sodem. ŚLEDŹ FILET ALA MATJAS 220G LISNER(80% filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus)* [śledź, sól, glukoza, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, cytryniany sodu)]
olej rzepakowy
substancja konserwująca (benzoesan sodu)) ma w sobie najzdrowszy olej czyli olej rzepakowy i też źle.

W jakich popularnych dyskontach t.j biedronka, lidl, tesco itd mogę kupić w dobrej postaci śledzia czy makrelę? https://www.frisco.pl/pid,89543/n,lisner-filety-sledziowe-solone-a-la-matjas---wiaderko/stn,product?gclid=Cj0KCQjwpcLZBRCnARIsAMPBgF0S3XsDlIYvNHznCZh44xAH1XTLd9p-5GcoWFRcdliP_51iK8DkLfMaAu__EALw_wcB&gclsrc=aw.ds np ten też jest zły, no ale wszędzie to jest
substancja konserwująca: benzoesan sodu

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-25 18:12:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11721 Napisanych postów 120334 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1397464
To kupuj takie nie paczkowane, normalne filety w sklepie rybnym, najlepeij świeże ryby i sobie je upiecz lub usmaż

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-06-25 20:36:19

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 399 Wiek 21 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 22464
U mnie w pobliżu nie ma sklepu rybnego, a smażyć można na oliwie z oliwek na patelni teflonowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11721 Napisanych postów 120334 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1397464
to mrożone pozostają z lidla np dorsz, miruna, mintaj. czy świeże paczkowane, nie wiem czy zawierają konserwany bo nie pamiętam, a jak nawet to co masz nie zjeść, wszędzie one będą, moze być na oliwie z oliwek, ja jej nie urzywam bo mi smak psuje wole na masełku klarowanym, czy już nawet rzepaku, dużo oleju nie trzeba mozna nawet płatek bawełnainy nasączyć i nim wysmarowac patelnie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6707 Napisanych postów 76142 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 637439
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Tak anubis ale mówisz o mintaju, a to chuda ryba. Ja chcę tłuste :} ( nie mam za duzo dobrych tluszcyz w diecie poza oliwą z oliwek), a bialka nadmiar wiec muszę coś z tłustych ryb dobrac

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-06-26 01:29:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3945 Napisanych postów 63915 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 683407
Wydaje mi się, że dyskuja była już prowadzona w innyn temacie. Wszystkie świeże lub mrożone ryby. Najlepiej nie z hodowli. Śledź np. W biedronce. Mają świeże filety jak i 500ml solone.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3207 Napisanych postów 15808 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 146709
W dobrej cenie w Biedrze jest Łosoś dziki, Śledzie, Makrela i wykonać możesz je na wiele ciekawych i smacznych sposobów.
Tutaj o tłuszczach: http://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1 warto rozważyć dodanie coś z tego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta bez nabiału i jajek na mase 3700 kcal

NutLove