SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie piwa? Kolejne pytanie... :)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 720
Witam! na wstępie chciałem powiedzieć, że rozumiem, było tysiące takich tematów aż się nie dobrze robi, ale.. nie tylko o to chciałem zapytać.

Nie ukrywajmy, nie piłem rok, ale teraz chciałem sobie wypić ze 3 piwa, w jakie celować? I zamierzam zrobić trening, nie odpuszczać, nie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 82
Nikt nie dodał 100% polskiego piwa Noteckie z browara w Czarnkowie.
Piwo wpisane na polską listę dziedzictwa narodowego.
Jakiś czas temu można było kupić w lidlu po 1,87?, a na co dzień do kupienia w żabce.

A tak btw. pojemność piwa to 0,33 czyli tak jak kiedyś ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
Jakie chcesz to pij piwa jakie tobie pasują Jak nie pijesz rok to nic nie będzie .
Kiedy ten trening przed piciem czy po piciu,bo już po piciu to raczej bym radził już odpuścić A przed to nie widze problemów .

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268
Co do piwka to leszek... Chyba ostatnie, bo jak tak dalej bedziesz pił to twoim treningiem bedzie dojscie do domu heh ;D

Siłownia to mój drugi dom...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
Walnij sobie po treningu przynajmniej węglowodany uzupełnisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 720
Zastanawiałem się nad tym czy ciemnie czy jasne, pasteryzowane nie pasteryzowane.

Nie no oczywiście, że rano trening, kolejny dzień przerwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18405 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78720
chłopie ty nigdy nie piłeś piwa Wypij se takie jakie tobie pasuje NP: "Harnasia" bo tani dostanie Ci jeszcze na koksy

Never give up!



Temat motywacyjny : http://www.sfd.pl/Poczuj_Sport_/_Feel_Sport-t1003135.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 234774
Kup jakie lubisz, spróbuj Paulanera zayebiste piwko pszeniczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Pij w dni nietreningowe jak już musisz :P

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Na pewno po treningu nie pij, kiedyś siekłem pół piwa bez posiłku i poczułem jego moc

A piwo jakie lubisz normalne, pszenne, niepasteryzowane, perła, haineken czy jakieś miodowe, itp.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Haha a potem było pewnie gadane na osiedlu/ulicy że ktoś miał loty po wypiciu połowy piwa

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ale ile zaoszczędziłem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LADIES!!!

Następny temat

Brzuch

WHEY premium