SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie płetwy?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17694

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 961
Możesz kupić. Firma dobra, dużo nie wydasz. A za tydzień-dwa napisz jak się sprawdzają. To jest nowość, a nowości mają to do siebie, że się czasami przyjmują, a czasami nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
trochę za późno odpisaliście i zdecydowałem się kupić inne w sklepie sportowym w KORONIE we Wrocławiu nie chciało mi się jeździć po całym mieście to są te http://www.multanex.pl/product_info.php?manufacturers_id=75&products_id=853 kupiłem je za 120 zł... a te z paskiem to chyba jakiś szajz bo są za 81 zł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
a i mam pytanie do tych płetw co zakupiłem co są w linku powyżej ^^
Najczęściej ja będę w nich pływał, ale może zdarzyć się że mój tata też. Rozmiarowo mamy ten sam rozmiar buta on może ciutkę większe. Jak mój tata je wkłada to ma nie ciasne ale takie już prawie, a ja je jak wkładam mam akurat. Czy możliwe jest, że przez większą nogę mojego ojca ta guma się rozciągnie i mi będą luźne??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema. Właśnie chcę sobie kupic płetwy jakies dobre w grnicach do 100zł. Do pływania na basenia i na zalewach. Prosze o pomoc bo nieznam sie na płetwach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10748
Bardzo fajne pletwy te maresa, mysle ze ci sie nie rozciagnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 356
Po pierwsze walić Maresa robi szajs jedno sezonowy mówie o płetwach kaloszowych nie wiem jak reszta.
Płetwy pasowe służą do nurkowania i najlepiej w nich pływać żabką. Jeżeli ich użyjemy do pływanie po powierzchni to strasznie będą nas boleć piszczele i będzie z tego powodu duży dyskomfort. Do tego trzeba zakupić buty z neopranu koszt około 100zł.
Do pływania i nurkowania bez sprzętu najlepsze będą płetwy kaloszowe ja akurat polecam Seemana nie wiem jaki model.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1302
trenuje plywanie w pletwach od 8 lat to moze troche wyajsnie na podstawie wlasnych odczuc.
na codzien plywam w monopletwie - to jest najszybsza pletwa do przemieszczania sie pod woda , ale poczatkujacy moze nie ogarnac za bardzo. trzeba ja dobrac indywidualnie,kazdemu pasuje inna
pletwy kaloszowe - takze w takic htrenuje. dobrze dobrany rozmiar i nei ma szans zeby spadly , takze gdy ktos wlozy tam wieksza stope i bedzie plywal to nie powinny sie odksztalcic, chyba ze bedzie tam noge trzymal 2 lata.
pletwy z paskiem - beznadziejny pomysl,chyba ze zakladane na suchy skafander lub buty do nurkowania , te regulacje bywaja awaryjne i nei leza dobrze na bosej stopie
stestowalem w swoim zyciu ok 10 par pletw (wszystkie zakatowalem - az sie polamaly w wodzie lub gumy popracialy,dziennie ok 4 godz na basenie spedzalem) i wydaje mi sie ze najlepszy sprzet w tym momencie robi cressi i technisub - sprawdzone wloskie firmy. ja osobiscie plywam w technisub racing - fajne miekkie pletwy do doskonalenia techniki. warto tez zastanowaic sie nad pletwami gumowymi , odlanymi 100% z gumy.

I love THIS game !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65
Płetw paskowych nie używa się na gołą stopę, tylko na buty xD Poza tym na otwarte wody nawet do snorkelingu uważam, że płetwy paskowe są lepsze, przynajmniej na nasze polskie akweny gdzie woda jest zimna. Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy opłaca sie??

Następny temat

Jak/czy zacząć zabawe/przygode ze wspinaniem?

WHEY premium