SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odzywki ? Cel pare kg czystej masy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam! mam 21 Lat waze 87 kg i mam 188 cm wzrostu (kiedys zażywałem kreatyne) moj starz na silowni to w sumie 16 miesięcy w tym ze mialem rok przerwy , teraz trenuje juz 4 miesiąc i wszystko prawie wróciło do poprzednich kształtów.Teraz chce sprubowac mocniejszego cyklu , zastanawiam sie nad nitro II (kolega ładnie przypuchl po cyklu) z czym moglbym zazywac nitro tak zeby byl maxymalny efekt ? Chcialbym powiązac to z Animalem , to dobry pomysl ? jesli tak to z jakim animalem ? Jestem troszke zielony w odzywkach.Prosze was o porady.Moj budzet to ok 300-400zl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
1. tematy podwieszone
2. wyszukiwarka

albo ban
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
nitro II to dobry wybór, dokup sobie do tego mono/jabłczan, ale podstawa to dieta i trening, jeśli masz braki to gainer/białko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny cyklik

Następny temat

wpc zwane nowa ostrowia na allegro

WHEY premium